Reiki 1. Seviye Çalışması

REİKİ kelimesi Japonca’da Transandantal ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir. Yediden yetmişe herkesi maddi manevi sağlığa götüren bir ışık yoludur. Tanrısal sevgisiyle bütüne yönelik ve içinde varoluş ruhunu taşıyan her varlığa, ayırım gözetmeksizin, ancak tekamül sınırlarına uygun bir şekilde etki eden bir uygulamadır. Vücut-Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda bio enerji kapasitesini çoğaltır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilecektir.

REİKİ spiral şeklinde yedinci çakradan girip geçerek ellerden akar. Olayın özü aslında insanın, tekamülün de ilerlerken kendisini bu sevgiden dışlayarak, egosuyla hareket ederek (çakralarını kapatarak) yaşamını ilerletmeye çalışmasıdır. Bu sebeple Reiki’ye ihtiyaç duymayan, bu derin sevginin sıcaklığından haz almayan insan yoktur. Ayrıca, Reiki kanalı olarak açılan insanlarda bu enerjinin çakra sistemi tarafından nakledilmesi normal kapasitenin yüzlerce kat üzerinde olacağından, bu sıcak reiki enerjisinin yoğunluğu da benzersizdir.

Reiki manipulasyonlarla elde edilen geçici bir tedavi yöntemi değildir ve politik, felsefi veya dini görüşlerle bağlantılı olmayan dolu dolu saf sevgidir. Ellerimizde ve tüm vücudumuzda hissedeceğimiz bir yaşam akışıdır: Sessizliği hissedin, kendinizi geliştirin, çevrenizi de…

Siz bir Reiki kanalısınız! Şifacı değil, aracısınız ; ne kadar çok Reiki yaparsanız enerji o kadar fazla girecek ve kanalınız genişleyecektir.
Reiki ile sadece iyilik yapabilirsiniz.

reiki 1. seviye eğitimi
REİKİ EĞİTİMİ;
Toplam 4 uygulama aşamasından oluşur.
– Tüm Reiki 1 seviye uygulama içeriği ve Reiki çalışma CD’si verilir.
– Reiki 1 aşamada yapılması gereken tüm çalışmaların uygulaması yapılır.

✔REİKİ İLE TANIŞMAK İSTİYORSANIZ SİZİ NEW DANIŞMANLIK SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ’NDE BEKLİYORUZ.

EĞİTİMCİ: MURAT TALİ

BİLGİ VE KAYIT İÇİN  0553 705 5050

https://www.facebook.com/events/185326451933599/

 

New Danışmanlık
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv.
Kubist Park Residence
Kat: 4 Daire: 245
İstanbul / Beylikdüzü

Harita için tıklayınız >

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir