Sen Varsan Ben Varım – Eddi Anter

Sevgili Yazarımız Eddi ANTER’in “SEN VARSAN BEN VARIM” kitabı çıktı.

“Hiçbir zaman var değildin, o yüzden de yok olmayacaksın!”

Sevgili Yazarımız Eddi ANTER'in "SEN VARSAN BEN VARIM" kitabı çıktı.Yaşamaya alıştığımız hayat tekrarlardan ibaret bir döngüdür, çoğu zaman rahatlık verir, güvenlik sağlar. Yine de kimi zaman bu kısırdöngünün içinde yeniliklerin olmasını bekleriz. Alışkanlıkları kırmadan, bizler değişip dönüşmeden, iyi ve güzel şeyler olsun diye temenni ederiz çabasızca.

Oysa hayat, taksit sayısı belli olmayan ölümü satın alarak dünyaya gelmektir.

Hayatın içinde aslında şer diye bir şey yoktur. Olan biten her şey hayrımızadır, ancak olaylar başımıza geldiğinde bunu anlayamayız. Zaman geçince ne olduğunu sorgular, hangi dersi almamız gerektiğini de öğreniriz.

Yazar olmak tutkusuyla yanan baş kahraman, yaşadığı hayata anlam katmak ve geride bir şey bırakmak adına, kendi hayatından ilham alarak öyküler yazmaya çalışır. Varlığını ve varoluşu sorgularken, sen olmadan ben olmayacağını keşfeder.

Tüm kalbiyle “Sen varsan ben varım!” demeye başlar.

KİTAPTAN ALINTI

“Kutsalsın Sen Tanrı’m, aldığım her sağlıklı nefes için Sana şükürler olsun.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, hayatımda olan her şey için Sana şükürler olsun.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, sahip olmadığım şeyler için ayrıca şükrediyorum; bazen anlamam zor olsa bile hepsi benim iyiliğim ve gelişimim içindir. Başıma gelen boşuna gelmiyor farkındayım. Bahşettiğin hayat olasılıklar içinde en iyi olandır, bunun bilincindeyim.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, önünde durup dua ederken, istediklerimin boş olduğunu biliyorum çünkü hangi şeyin benim için iyi olacağını bilmeden, düşünmeden isteyebiliyorum. Bu yüzden bana Verdiklerin için minnettarım.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, her zaman yanımda olduğun ve bunu bana daima hissettirdiğin için Sana şükürler olsun.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, emirlerini yerine getirmek için bana Verdiğin güce şükürler olsun.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, şükürler olsun ki, çoğu zaman zor dahi olsa düştüğümde yalnız ben kendimi kaldırabilirim, karanlığın içindeki Işık’ı bulup yayabilirim ve başıma gelen her olayda hayrı görebilirim.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, şükürler olsun ki sadece Sana inanır Sana güvenirim, tek sığınağım Sensin.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, beni kalp kilidi açık, zihni iyiliklerle dolu kişilerle Buluşturduğun için şükürler olsun. Beni açığa çıkmış bir ruha, açılmış gözlere, dinleyen kulaklara ve nefsi tok bir bedene sahip insaflı insanlarla Karşılaştırdığın için şükürler olsun.

Kutsalsın Sen Tanrı’m, kalbim, ruhum ve tüm varlığımla Senden özür diliyorum çünkü çoğu zaman bana Verdiklerine şükretmek yerine şikâyet ettim ve teşekkür etmeyi unuttum. Ben bir hiçim, Sen ise her şeysin.”

 

Satınalmak için : https://destekdukkan.com/magaza/urun/sen-varsan-ben-varim

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir