Terazi Dolunayı

16 Nisan Cumartesi günü akşamı Terazi Burcunun 26 derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Dolunayın hemen öncesinde Merkür ve Mars burç değiştirmiş, Jüpiter ve Neptün kavuşumu yaşanmıştı. Dolayısıyla ilişki ve ortaklıkları bekleyen krizleri somut bir şekilde gözlemleyebileceğiz.

İlahi adaletin kılıcı niyetlere göre kimi ilişkileri koparacak, kimilerini de restart yaptırmak üzere biraz korkutacak. An haritasındaki yerleşime bakılırsa bazı aldanış, yalan ve sırların da ifşa olabileceği görülmekte. Aynı şekilde halkın genel sağlığı, çalışanlar, çalışma koşulları, maden ocakları, hükümlüler, üniversite ve barolar ve dini yapılar, köprüler ve bunlarla ilgili skandal durumların haberlerini sıkça duyabiliriz.

Plüton gezegeni kriz yarattığı kadar insanı daha da güçlendirecek fırsatlara da gebe olduğundan bu dolunay, farkındalığımızı yüksek tutarak negatife düşmemeğe özen gösterebilirsek bu enerjileri lehimize çevirebiliriz.. Boğa Burcundaki Merkür/Uranüs kavuşumu hem krizlerin üstesinden gelebilmek için sıra dışı fikirleri verebilir, hem de yüksek konsantrasyon sağlamaya yardımcı olabilir. İlişkiler ve ortaklıklar için en büyük tehlike aşırı gerçekçi ve planlı olmak, hayata ve akışa hiç izin vermemek olacaktır. Bu türden ısrar ilişkilerde kopmalara yol açabilir. Oysa Dolunayın bizlere teklifi, İçinde karşılıklı özgür alanlara saygı duyulan, geleneksel olmayan hem iyi niyetli hem de biraz romantik yeni yapılar ve ilişkiler kurmamız yönünde.

Ülke haritasında dolunay sanatçıları, eğlence mekanlarını, gençleri, sporcuları, öğrencileri, karayollarını, taşıt ve trafiği, adalet sistemini kapsayan konularda bazı krizli durumlara kapanış ve bitişlere sahne olabilir. Yanısıra uluslararası anlaşma ve görüşmelerde olumlu adımlar atılabilir. Dolunay enerjisiyle ülkemiz için sular ve depremlerden gelebilecek doğal afet riski de mevcut bulunuyor.

Terazi enerjisinin en üst versiyonu beraberlik içerisindeki kendine özgü bir ”BEN” olmayı başarabilmektir. Umarım daha iyi ilişkiler kurabilmek adına dersimizi alabildiğimiz bir dolunay olur. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gülay Şimşek
Üye
17 Nisan 2022 10:50

Kaleminize sağlık Ebru Hanım
Teşekkürler aydınlatma için. Umarım kolaylıkla derslerimizi alır ve bütünlüğü birliği önce iç dünyanızda sonra dış dünyamızda sağlarız. Kelebek etklsi olur her daim.
Olsun inşallah.
ülkemize dünyaya bol bol birlik olsun
sevgi ve iyilik kazansın her daim.
Sevgiler

ebru pala
ebru pala
Reply to  Gülay Şimşek
17 Nisan 2022 14:17

Çok teşekkürler Gülay Hanım. Hepimiz için en iyi olasılık gerçekleşir umarım.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x