Aslan burcunda dolunay

25 Ocak Perşembe akşamı Aslan Burcunun 5 derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Dolunayın gerek sert kombinasyonu ve gerekse 28 Ekim ay tutulmasını aktifleştirmesi sebebiyle önemli gündemlere sebep olacağını söyleyebilirim.

Aslan enerjisiyle birlikte liderler, yöneticiler, sanatçılar, sporcular, çocuklar, borsa ve şans oyunları, sahne sanatları ve yaratıcılık gerektiren konularla ilgili olaylar, sonlanmalar yaşanabilir. Plüton etkisiyle ünlü kişilerde, yöneticilerde bazı sağlık sorunları ve vefatlar olabilir. An haritasına göre etkiler Aslanın daha çok gölge yönlerini ortaya çıkarmaya meyilli gibi duruyor.

Aslan burcunda dolunay

Dolayısıyla kibir, aşırı büyük risklere girmek, manipülasyon ve orantısız güç kullanmak gibi uçlarda durumlar görebiliriz. Kendi gücümüzü başkaları üzerinde göstermek, en iyinin kendimiz olduğunu ispatlamak gibi takıntılar oluşturabiliriz. Dolunay enerjisinin doğru kullanımı ”EGO” yu doğru kullanmaktan geçiyor. Yani kontrollü ve dengeli bir ”BEN” duygusu geliştirmek.

Ülke haritası üzerinde para ve finansal konuları ilgilendiren bir alanda meydana gelen dolunay yaşanan mevcut krizleri daha da büyütebilir maalesef. Aynı zamanda Ülkenin yöneticisi olan kişiyi de bir zorluk ve bir kriz içine sokabilir.

Gökyüzü öyle söylüyor ki, gerçekçi, ilkeli, dürüst düşünceler ve eylemler biraz da sabırla bizi aydınlığa çıkarabilir. Yolculuğumuz zor ama yolumuz Uranüs gibi bize, şahsımıza özel olmalı. Kalp, damar, dolaşım ve sırt sorunlarını ciddiye almak lazım. Son olarak Manifest Dizisinden beğendiğim bir cümle ile kapanışı yapıyorum. Plüton Kova transiti için de çok iyi bir ana fikir bu.

”Her şey birlikte iyilik için çalışır”

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir