Türkiye Ve Karma

Hepimizin bildiği sık sık duyduğu karma hareket demektir. Karma; negatif ve pozitif diye ikiye ayrılır.

Üzerinde yaşadığımız topraklar negatif bir motivasyondan geliyor. Üzüntü, kıtlık, korku, acı, kurban bilinci ve yüzlercesi. Bir toprağa ektiğiniz tohum ürünün ne olacağını belirler. Bizim tohumumuz ne yazık ki negatif. Ve bizde bu toprakların üzerinde gül bahçesi oluşturmaya çalışıyoruz. Bu mümkün değil. Ülkemizin de bir karması var ve bu bir ulusu oluşturan bireylerin seçimi eğer o topraklarsa o topraklar üzerinde bir sorumluluk almışlar demektir. O da bunu değiştirip dönüştürmek.

Türkiye Ve KarmaDönüştürmek idrak etmekle başlar. Bizler bu dünyaya gülmeye, mutlu olmaya, gezmeye, günümüzü gün etmeye gelmedik bizler tekâmül İçin geldik. Diğer saydıklarım hayatın içinde tabi ki olacak ama amaç için değil sadece araçlar olarak. Ülkemizin Tekamülü üzerinde yaşadığımız toprakların negatif motivasyonunu kabul edip pozitife çevirmekten ve birlik olmaktan geçer. Bu güç bizde var.

Nisan ve temmuz ayları gerçekten içinde büyük gerginlikler taşıyor. Bir şeyler geliyorum diyor. Şifa ile uğraşan arkadaşlarım en derinden neler yapılabilir tek tek değil birlik olup BİR olarak çalışalım. Unutmayalım “İçeride Ne Varsa Dışarıda Onun Yansıması” yaşanır.

Astroterapist Hülyanida Şahin

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir