Yay Burcunda Tutuluyoruz – Akıl ve İnanç Kol kola

4 Aralık sabahı Yay Burcunun 12 derecesinde bir Güneş Tutulması meydana geliyor. Bu tutulmayla hem 2021 yılının hem de Ay Düğümlerinin İkizler/Yay yolculuğunun kapanışını yapmış olacağız. Geçtiğimiz 18 ay boyunca kadersel deneyimlerimizi yaşadığımız bu düzlemde meydana gelen bu son Yay Tutulması belki de etkilerini en güçlü yaşayacağımız bir final enerjisi barındırıyor.

YAY BURCUNDA TUTULUYORUZ

Söylediğimiz şeylerle inandığımız değerleri barıştırmak zorunda kalacağız. Tutulmaya eşlik eden Merkür inancın içine akli melekeleri sokuyor. Satürn’den aldığı destekle de ilerici, özgürlükçü, yenilikçi her türlü girişime destek vadediyor. Bu iyicil görünümle zihinsel, iletişimsel, eğitim, yayın, satış pazarlama konularında güzel akılcı planlarla yol alabiliriz.

Tutulma yöneticisi Jüpiter’in Mars ile kavgası askeri harekete, orantısız güç kullanmaya, din, din adamları ve mezhep kavgalarına, üniversiteler, hukuk ve yargı organlarıyla ilgili tartışmalara, uluslararası sözleşmelerde, ticarette, hava taşımacılığında problemli durumlara, gecikme ve engellenmelere, büyük çaplı mülteci sorunlarına sebebiyet verebilir.

Global ölçekte Yay enerjisinin fanatik eylemlere dönüşmesi tehlikesi mevcut. Bu, kalabalıkların sosyal adalet ve özgürlük konularında seslerinin yükselebileceği ve yıkıcı olabilecekleri anlamına geliyor. Ülkemizin haritasında ise bu enerji kendisini daha yoğun bir şekilde hissettirecek gibi görünüyor. Çalışan kesimin yani işçi, memur ve sağlık çalışanlarının hak arayışlarının giderek artan bir huzursuzluk ve kaosa dönüşmesi ihtimalinden söz edebiliriz. Ayrıca yine ülkemiz için internet, dijital pazarlama, hava ulaşımı ve uluslararası konular için alınacak tedbirler kararlar, ani kopuşlar ve bitişler gündeme gelebilir.

Tutulmanın Alwaid sabit yıldızı üzerinde olması suça eğilim ve kaza riskini de barındırıyor. Sağlık açısından karaciğer, baldırlar, siyatik siniri ve omurganın alt kısmı ile ilgili rahatsızlıklar görülebilir. Durum her ne olursa olsun İyimser, Umutlu Yay enerjisi bizimleyken kriz fırsata dönüşebilir. İnançlarımızla aklımız tek bir kaynaktan beslenip kol kola yürüdüğünde yaşam daha eğlenceli bir hale gelebilir. Yeter ki öfkenin ve kibrin gölgesine teslim olmayalım.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x