İkizler burcunda dolunay

19 Aralık Pazar günü sabah 07.35’te İkizler Burcunda bir dolunay meydana geliyor. Enerjiler düşünce ve iletişim trafiğinin artmasına, eğitim öğretim, medya ve yayıncılık, satış pazarlama konularında hareketliliğe işaret ediyor. Anın haritasına göre dolunay yöneticisi Merkür’ün Oğlaktaki pozisyonu iş, kariyer ve kurumlarla ilişkilerde ve ortaklıklarda endişelenmeye, yaralayıcı sözler duymaya ya da sarf etmeye sebebiyet verebilir. Bu duruma düşmemenin yolu yavaş ve sakin kalarak ve sıra dışı çözümler bulmaya çalışarak mümkün olabilir.

İkizler burcunda dolunay

Kendi yeteneklerimize daha fazla eğilerek onlardan para kazanmanın bir yolunu bulmak da iyi bir fikir gibi duruyor. Dolunayı hem destekleyen hem de trolleyen enerjiler var. Özellikle Neptün kontağı ve yerleşimi yüzünden verilen sözlere, atılan imzalara, alınan kararlara çok dikkat edilmesi gerekiyor. Olayları ve durumları belirsizliğe sürükleyebilir, beklemeye alabilir ya da bazı detayları saklayarak yalanla dolanla uğraşmak zorunda bırakabilir.

Zihinlerde bulanıklık yaratabilir ki bu sebeple de dikkatsizlik ve hata yapma yüzdesi artabilir. Jüpiter ise dolunaya iyicil akışkan bir açı yapıyor. Az önce saymış olduğum negatif olasılıkları büyütüp abartma ihtimali olduğu gibi Kova Burcundan giderayak hediye dağıtma ihtimali de var. Elbette kendiniz kadar başkalarının da hakkını gözettiğinizde ve ahlaklı ve vicdanlı olmaya özen gösterdiğinizde…

Dolunay ülke haritasında halkı temsil eden Ay’ın üzerinde gerçekleşiyor. Bu halktan gizlenen bazı bilgilerin deşifresine, halkta agresyona, siyaset, medya, sanat ve spor dünyasında skandallara, devlet sırlarının ortaya çıkmasına, cezaevleri, yetimhaneler ve hastanelerle ilgili yeni gelişmelere ve salgında artışa sebebiyet verebilir.

Dolunayı takip eden birkaç gün içinde 4 Aralık Güneş Tutulması enerjileri aktifleşiyor. Adrenalini bol sürati yüksek günler ve gelişmeler bizleri bekliyor. Sükûnetli ama adaletten yana bir tavır sergilemek dışında herhangi bir tavsiyem yok. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir