Yengeç Yeniayı

29 Haziran sabahı Yengeç Burcunun 7 derecesinde bir Yeniay meydana geliyor. Duygu dünyamızın en ücra köşesini köklerimizi temsil eden Yengeç Lilith enerjisinden de etki alarak bizleri en derin karanlıklarımızla yüzleşmek zorunda bırakabilir. An haritasını kişisel bazda yorumlarsak bilinçaltı travmalar korku ve endişeler depreşebilir. Bunlar evimiz, ailemiz, çocukluğumuz, annemiz ve sahip olduğumuz gayrimenkuller olarak tezahür edebilir.

YeniAY Uranüs Etkisi: Değişim ve Genişleme

Yeniay başlangıçları ifade ettiğinden yine ev almak satmak, aile kurmak, aile büyükleri, annemiz, emlak ve yeme içme sektörü ve geçmişimize ait konularda yeni adımlar atmak ya da var olan durumu iyileştirmek adına kararlar almak isteyebiliriz. Ancak Jüpiter bizleri fazla cesur davranmak ve detayları es geçmek konusunda uyarıyor. Abartan ve büyüten etkisiyle Jüpiter Koç enerjisi bizleri hesapsız kitapsız olaylara dalmak, ille de aksiyon almak zorunda hissettirebilir.

Yardım etmek, sevgi ve merhamet duygularının ön plana çıkacağı bugünlerde yaşadığımız her şeyi olduğundan büyük algılamak ve büyük tepkiler vermek mümkün. Yeniay enerjisi Lilith karanlığıyla birleşeceği için ilaç olarak gördüğümüz şeyin aslında bizleri zehirleyebileceği ihtimalini hep akılda tutmak gerekir. Duyduğumuz haberler yanıltıcı olabilir. Anlaşmalar sözleşmeler konusunda çok dikkatli olmak gerekir.

Bu dönemde başlayan ilişkiler süreklilik vadetmese de heyecan verici olabilir. Ayrıca iletişim, eğitim, ulaşım taşıma, yayıncılık, satış pazarlama işlerinden riskleri iyi hesaplamak koşuluyla gelir sağlama şansı var. Ülke haritasında yeniay sinir uçlarına dokunan bir görünüm yapıyor. Halkın sesinin yükseleceği vatan millet duygularının fazlaca harekete geçeceği dönemler. Bu iç güvenliği tehdit eden, askeri operasyon gerektiren koşulların da oluşabileceğini gösteriyor.  İktidar Muhalefet çatışması büyürken,  aynı şekilde halkın içine bir fitne bırakılması olasılığı gerilimi arttırabilir.

Yine ülkeler arası ilişkilerde de ya hep ha hiç mantığıyla hiç de diplomatik olmayan kararlar alınabilir, sonlanmalar, kopuşlar yaşanabilir. Enerjiler ne kadar sert olursa olsun seçimlerimiz bizimdir.

Her şerden bir hayır doğma ihtimali varsa o doğsun. Sevgiler…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x