Yengeç Yeniayı

10 Haziran sabah 04.18’de Yengeç Burcunun 18 derecesinde bir Yeniay oluşuyor. Ev, aile, ev almak, satmak, evlenmek, annemiz, eski konular, anılar, vatanseverlik ve duygu dünyamıza ait mevzularla uğraşabiliriz. Genel olarak biraz daha incelik, şefkat, merhamet duygularını deneyimleyebiliriz.

Yengeç Yeniayı

Wasat Sabit Yıldızı yeniaya ilişkilerde ”uzlaşmak ve köprü kurmak’‘ etkisi veriyor. Ancak bu enerjiyi doğru kullanmakta zorlanabiliriz. Çünkü Mars ve Venüs’ün yaptığı sert açılar ilişkilerde tıkanmalara ve ani kopuşlara yol açabilir. Yani çift olmak, ev kurmak isterken yollar ayrılabilir. Bu zorlanmaları Neptün’ün verdiği destekle affederek, kusurları örterek aşabiliriz.

Yeniay duygu dünyamızda değiştiren, dönüştüren köklü etkiler barındırıyor. Olayları zorlamak, maniple etmek yerine, kucaklamak, sarıp sarmalamak ve iyileştirmek enerjisi içinde olmak daha doğru bir yaklaşım olurdu. Duygusal olarak risk içeren durumlar yaşayabiliriz. Bilmeliyiz ki bu bizim en derin korkularımızdan kurtulmak için verilmiş bir şans. Kırılmak incinmek korkusu bizi hayatta bazı deneyimlerden alıkoymuş olabilir.

Yengeç’in içindeki sevgi tüm dünyayı kurtarabilecekken bir tek kendini kurtaramaz. İşte şimdi içindeki cam kırıklarını çıkarma, kendini her şeyinle yeniden sevme zamanı. Biraz da ülke haritası üzerindeki olasılıklara bakalım. Sanat, eğlence yerleri ve sosyal etkinliklerle ilgili destekleyici gelişmeler var. Kadınlarla ilgili konular ve gelişmeler de ön plana çıkıyor. Ünlü, bir kadın Kimliğiyle ilgili gizli bilgiler ve skandal haberler duyabiliriz. Parasal zorlanmalar devam ediyor. Özellikle emlak ve gıda fiyatlarında oynamalar görebiliriz.

Yengeç Yeniayı‘nda içimizdeki koşulsuz sevme enerjisini ortaya çıkarabilmeyi ve dünyayı yeniden tamir edip düzeltebilmeyi diliyorum.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir