Yeni Çağa Uyum

Doğum haritanızda ki Kova hangi evde? Ve o evde hangi gezegenler var?
Tıpkı bizler gibi, Sevgili Dünya’da Burçlar ve Kozmik Etkiler içindedir. Dünyamız 2000 yılda bir burç değiştirir ama bu değişimde geçiş dönemi yaklaşık 50 yılı bulmaktadır.

Yeni Çağım Başlangıcı
Şimdilerde Kova Çağı’na geçiş sürecindeyiz ve bu süreç 2025 yılında tamamlanacak. Uranüs’ ün etkileri bizleri git gide daha fazla etkiler hale gelecek. Uranüs ve Kova etkilerini daha derin deneyimleyeceğiz. Peki nedir bu Uranüs tarzı etkiler?Balık Burcu ve Neptün’ün Lodosunda ilerlerken, Uranüs’ün Yıldız ve Karayelini tadacağız. Bu dünyadaki seyahatimizi etkileyen rüzgarlar ve yönleri değişecek. Değişme ve değişime katkıda bulunma yeteneklerimiz sınanacak. Ben olmaktan ziyade, derinleşip, bütünsel akışa hizmet etme eşiklerinden geçeceğiz. Takılanlarımız, düşenlerimiz, yeniden kalkıp devam edenlerimiz olacak.

Bu geçiş döneminde, zayıf yanlarımızı ve zaaflarımızı görmemiz önemli. Eğer geliştirmemiz, değiştirmemiz gerekenleri bilir ve kabul edersek, akış onları halletmeye başlayacak.İlahi yardım ve destek talebi de önemli.

DUA harika bir vasıtadır. Bol bol dua edelim. Dua ile içimizdeki gölgelerden kurtulalım. Dua ile evren size çözüm yollarını gösterir. Geliştirmeniz gereken yönlerinizi gün ışığına çıkartın, bu gayretle eninde sonunda o gölgeler dağılacak, yolunuz aydınlanacaktır. Arkamızda sakladığımız gölgeler kendi kendimizle kavga etmektir, oysa kendimizi görmeye çalışmak, kendimizden yana olmaktır.Aslında yapmamız gereken uyanmaktır. Ve uyanmak göz ardı ettiğimiz, arkamızda sakladığımız ne varsa göz önüne koymaktır.

Peki bu uyanış ve değişimle Kova Çağı’na uyum bu kadar kolay mıdır?
Uyanış ve yeni çağa uyum…
Bu durumda size en çok yardımcı olacak niteliğinizi hatırlayın…
Bu nitelik SEVGİ’dir. Hepimizin hatırlaması gereken sevebilme ve sevgidir.

Oysa, insanoğlunun bilincinin temel niteliği Sevgi değil midir? Bu bilinci unuttuğumuzda, hayat bizi başka şeylerle meşgul eder,oyalar.
Hiçbirimizin sevgiyi öğrenmeye ihtiyacı yoktur. O varoluş anımızdan itibaren içimizdedir ve en yüce İlahi Güç ile aramızdaki temel bağlantıdır.Sevgi hem fiziksel hem de ruhsal olarak bizi doğru yolda ilerleten, içeriden dışarıya doğru yayılan, her şeyi güzelleştirecek hem geliştiren hem de değiştiren en güçlü enerjidir.

Bu ilahi muhteşem enerjiyi nasıl kullanacağımızı lütfen doğru anlayalım… Sevgi başkalarının bizi sevmesi değildir… Birilerinin bizi sevmesi zaten onların sorumluluğu da değildir…
Kendimizi Sevmek Bizim Sorumluluğumuzdur.
Yolun en başı, kendimizi sevmeye karar vermektir.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir