Aslan burcunda dolunay

9 Derece Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın bizleri oldukça gergin ve gönüllü ya da gönülsüz bir seçim yapma, bir mücadele etme zorunluluğu içerisine sokmasına hazırlıklı olalım. An haritasında yükselen yöneticisi, dolunay yöneticisi ve ağır transit eden gezegenlerin tümünün Kova burcunda kümelenmesi toplulukların özgürlük ve eşitlik talebinin altını çiziyor.

Aslan Burcunda Dolunay

Uranüs-Mars kontağı bu taleplerin ani, isyankar ve sert olabileceği ihtimalini de içermekte. Dolunay tüm gerginliğini 8. eve akıtırken bir kökten değişim dönüşüm sürecini körüklüyor gibi duruyor. Ruhların yenilenme isteği fizik planda önce bireylere sonra da toplumlara sirayet ederek bir domino etkisi yaratabilir. Bu hareketlenme yöneticilerle halkları karşı karşıya getirebilir. Etki ne kadar sertse tepkinin de o derece sertleşeceği bir hava hakim.

Özellikle ekonomik darlık ve belirsizliğin kıvılcım etkisi yaratması da muhtemel görünüyor. Venüs ve Plüton da kavuşum halindeyken zaten bir yapılanma kaçınılmaz olur. Bu dünyasal ölçekli güçlü enerjileri kontrol etmek ve kendi kişisel gelişimimizde farklı çözümler bulmak için kullanabilmek biraz sakin kalmaya, cesaretli olmaya ve derin bir nefes alıp yola koyulmaya bağlı. Öyle ya, covid bizim icadımız değil ama işlerin bu raddeye gelmesinden tek tek hepimiz sorumluyuz. Şimdi bu yağmurda hep birlikte ıslanırken göz yumduğumuz adaletsizlikleri, kulaklarımızı tıkadığımız mağdurların çığlıklarını, sosyal medyada bir beğeni ile insanlık vazifemizi yaptığımızı zannettiğimiz günleri bir hatırlayalım.

Şimdi her birimizin bir şekilde dahil olduğu bu yozlaşmış düzenin bize verdiği hasarı gidermeye çalışıyoruz. Bunun için de doğal olarak hem kalp hem bilek gücüne en çok da yardımlaşmaya ihtiyacımız var. Yani topyekûn bir kurtuluşa. Dolunay Türkiye natal haritasında para evinde gerçekleşecek.

Kendi Güneşimiz de işin içine dahil olunca büyük kare açı içerisinde pinpon topu gibi oradan oraya sekip duracağız. Çocuklar, eğlence sektörü ve sanatçılarla ilgili gündemler, vergi, borç, tarım ve gıdaya yönelik başlıklar, en fenası da meclis içerisinde ”neler oluyor böyle” dedirtecek türden gelişmeler yaşanabilir. Yer sarsıntıları, hava muhalefeti ve hava kazaları, havacılığa ait konular da risk içermeye devam ediyor.

Gündem sıcak, ortam hareketli. Hareketi berekete dönüştürebilmek dileğiyle sakin kalın…

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir