Balık yeni ayı

13 Mart’ta Balık Burcunun 23 derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor. Balık Burcunda toplanan gezegenlerin ifade ettiği konulara bakılırsa hepimiz sırayla ”derviş postu”na oturacağız. Bizlere, Yaratıcısıyla ilişki kurmaktan, ona şükretmekten ve teslim olmaktan başka bir yol bırakmayan bir enerjiyle muhatap olacağız.

Balık yeni ayıBelli ki ruhsal olarak büyüme ve olgunlaşma zamanı…Ağır bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde hepimiz çok yorulduk ve duygusal olarak da tükendik. Belirsiz ve sürekli değişen koşullar yüzünden hayatlarımıza anksiyete duygusu hakim oldu. Bir türlü yakamızdan düşmeyen bu zorluklar arasında bizlere biraz nefes aldıracak bir havalandırma boşluğu gibi duruyor bu yeniay.

Şifaya, affetmeye, kusurlarının örtülmesine ihtiyaç duyan herkes için bonuslarını cömertçe dağıtıyor gökyüzü. Bunun için kaynağa bağlanmak yani İlahi olanla iletişime geçmek kafi. Yaratıcının rahmetinin, merhametinin coşup taşacağı müjdesi var yukarıda. Satürn ve Uranüs tüm dünyayı kökten değişime zorlarken, Balık yeniayı ruhlara olgunlaşabilmek için gereken sükuneti veriyor.

Bu dinlenceden ve sessizlikten iman gücüyle çıkabilmek için her şey tastamam. Çünkü hakim olan yumuşaklık, kırılganlık duygusu ve vermenin hazzı, insanlara yeniden insan olduklarını hatırlatacak. Bu her şeyi olduğu haliyle kabul eden, ilahi sevgiyle dolu Balık enerjisinin yıkayıp temizlemediği kalp kalmasın. Ve insan yeni güne ağırlıklarından kurtulmuş mutmain bir nefisle başlasın.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x