Terazi burcunda ay tutulması

25 Mart Pazartesi günü Terazi Burcunun 5 derecesinde yılın ilk Ay Tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulmaları olayların belirgin ve netleştiği durumları, bilinç düzeyinde aydınlanmayı, sonuç almayı ve sonlanmaları ifade eder.

Terazi burcu doğasıyla adalet, siyaset, iş birlikleri, evlilikler, ortaklıklar, sanat ve sanatçılarla ilgili konularda flaş gelişmeler, gündemler bekleyebiliriz. Bu gelişmelerin köklü ve güçlü değişimleri içerdiğini söylemek gerek. Çünkü Plüton Kova enerjisi Tutulmaya tam destek vererek içinde sıra dışı bir anlayış ve zekanın olduğu bir yenileşmeye ve evrimleşmeye işaret ediyor.

Terazi burcunda ay tutulması

Balık burcundaki toplaşma ise sınırsız bir potansiyelin önümüzde olduğunu ve hayal edileni gerçekleştirme şansını bizlere veriyor. Beraberlikler, ortaklıklar, siyaset ve adalet konularında düzeni sağlamak ve daha insanca koşulları oluşturabilmek bu vasıtayla mümkün olabilecek.

İnsanoğlu kollektifte negatife daha meyilli olduğu için kendisine tanınan toleransları iyi değerlendiremiyor. Ancak kişisel bazda farkındalık oluşturmak bizlere adaleti sağlamak, ilişkilerde yapıcı olmak vasıtasıyla daha güzel günler getirebilir. Ülke haritasında Mars’ın etki alması istemediğimiz bazı olayları tetikleyebilir. Askeri hareketlilik, patlamalar, terör eylemleri, maden kazaları, depremler ve muhalefet kanadında agresyon bunlardan bazıları.

Medikal olarak, üreme organları, batın, bel ve böbrek rahatsızlıklarına dikkat etmek gerek. Bu ve 8 Nisan’da yaşayacağımız tutulma Ramazan ayı içerisinde gerçekleşiyor. Bu sebeple ruhen daha sükûnetli olabiliriz. Her şeyin hayrımıza olması dileğiyle.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Tali
Yönetici
25 Mart 2024 09:46

Anladım ki gökler çiziyor yeryüzünün tüm kaderini, az yara alıp farkında olup dönüştürerek gitmek en güzeli ama bunun için göklerin dilini bilmek gerek..

1
0
Would love your thoughts, please comment.x