fbpx

18 Temmuz, 2019

Biz hazırız ya siz?

Selamlar olsun hepinize yüreği saflıktan coşan ve her attığında daha da saflaşan ışığın dostlarına. Pek meraklısınız bu aralar. Pek sabırsız tınlıyor sesiniz kulaklarımızda. Nedenleri kovalar durursunuz da kendi halinizden bir haber gezip durursunuz. Neden nedeni sonuç sonucu doğurur. Bunları kovalasanız ne fayda?

Biz hazırız ya siz

Sizlerin geçmişteki kilitli halleri belki de bazı zamanlar dürter oldu sizi. Dışarı çıkmaya çalışan eski ruh halleri, tam unuttum dediğiniz ancak hala orada bir yerde bulduğunuz o kırıntılar. .

Rahatsız olmayın dostlar bırakın aksın gitsin. İçinizden dışınıza aksın ve gitsin. Bırakmadıkça sakladıkça sizi sarsacak olan haller bunlar. Evet, bu kadar açık ve sade söylüyoruz. Açık açık dile getiriyoruz. Sadece Bırakın aksın ve gitsin.

Reklamlardan Haberlere doğru gidiyoruz. Biz hazırız ya siz?

Samanlıktan çıkan alev gibi bir kıvılcım yeter tüm ahırı yakmaya. İşte olan bu sevgili dostlar biz bir kıvılcım çaktık, belki de siz…

Geri kalan geride kalan tüm oluşlar bizimle hareket etmek durumunda kalacaksa bile evet bu kıvılcım sizin için çakıldı ve Anka kuşu misali

Bir Anka kuşu vardı bir zamanlar. Gidilecek en kutsal yere gittiği düşüncesiyle uçardı. Ancak fark ettiği şey sonunda gidilecek ne bir yer ne de bir zaman olduğuydu. Bu örneği neden verdik şimdi; Düşünün dostlar düşünün.

İklimi bozulan hava gibi ayarları bozuyoruz biraz. Doğru ayarda olabilmek için bazen de önce bozmak gerekir.

Geçmişinizi sürükleyen terk edilmişlikleri ve hüsranlarınızı ne kadar taşıyabilirsiniz ve nereye kadar taşımayı düşünüyorsunuz. Ferinizi söndüren karmaşıklıkları ne kadar sırtlamayı planlıyorsunuz. Gerçeğe uyanmanın vakti gelmedi mi? Gerçek sen ile buluşmanın vakti gelmedi mi?

Kendinizi kutsamanın vakti gelmedi mi?

Bırakın bozulsun ayarlarınız nasıl olsa düzelmek üzere bozulmakta

Bırakın ağlasın kalpleriniz nasıl olsa gülmek üzere boşalmakta

Bırakın coşsun kalbiniz nasıl olsa hudutlarınızı genişletmekte

Bırakın şaşa kalsın gözleriniz nasıl olsa daha yeni yeni uyanmakta

Sizi seviyoruz dostlarımız

Şafağın ve göklerin rahmeti ve ışığı her daim üzerinizde ola !

Ki öyledir!

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir