Doğum tarihinize göre nesneleri enerjilendirme gücünüz.

Bir enerji simyacısı olabilir misiniz? Bu çalışmada, kendiniz için enerjilendirmeyi deneyeceğiniz bir nesne beğenerek, seçmeniz gerekiyor. Bunlar; değerli, değersiz veya yarı değerli taş, takı, herhangi bir kuşun tüyü, sembol içeren bir obje, kuru bitki, cam eşya, deniz kabukları, anahtarlık veya heykel gibi herhangi bir nesne arasından seçilebilir. Onu aurik gücünüzü ileterek enerjilendirmeniz; iyi şansı, cazibeyi çekmek, kötülüğü uzakta tutmak veya kabuslardan kurtulmak için yapılabilen okült deneyimlerdendir.

Gücünüzü iletmek için karmaşık ritüeller gerekmez, kendi enerjinize odaklanıp, dikkat toplayarak, imajinasyon gücü ile bunu nesneye aktarmak yeterlidir. Ritüel içeren törenlerde ise, her zaman topluluğun aktif katkı enerjisi birleştirilmeye çalışılmıştır.

Öncelikle nesneyi çembere almalısınız. Daha sonra tütsü yapabilirsiniz. Bu çember; çiçekler, gülün taç yaprakları, papatyalar, fesleğen, lavanta, renkli ipler, boncuklar, pullar, kum, un, su gibi çeşitli maddelerden seçilebilir. Demir içeren çemberler tercih edilmez.

Nesneyi enerjilendirmeden önce, şahsi enerjinizin kalitesi, sınıfı, seviyesi ve bunu nasıl yükseltip yönlendirebileceğinize küçük bir katkı sağlaması için; doğum tarihinizdeki toplam sayıları irdeleyerek, çalışmanızın ne ile sonuçlanacağını tartabilirsiniz.

İradeye, odaklanmaya, imajinasyon gücüne sahip ve sağlıklı durumda bulunmanız önemlidir. Diğer yapılabilecekler, hafif uygun yemek, duru zihin, dinginlik, düzenli dua, ibadetler, iyilikler, aura genişletme, meditasyon gibi her şey; kumbaraya atılmış bir para gibi birikmiş halde bulunursa, gücün artacağı kesindir. Ayrıca fast food, gürültü ve gereksiz ilaçlardan uzak durup, ortak düşünceleri paylaşan insanlarla birlikte olmak, auranızı güçlendirebilir.

İradenizi sembolize etmek, anlık enerji durumunuza odaklanmak başlangıç için önemlidir. Öncelikle nesneyi ve içinde bulunulan anı onurlandıracak bir başlangıç zamanı ve sonlandırma zamanı gereklidir, bu bir Ay veya Güneş tutulma evresi olabilir veya çeşitli kutsal ya da kutsanmış zaman dilimleri seçilebilir.

Doğum Tarihinizin Toplamına Göre, Enerjilendirme Seviyeniz-

Simya, okültizm ve nümeroloji açısından doğum tarihimiz birçok sırrı sunan anahtar gibidir. Enerjilendirme seviyemizi tartmak için, öğrenmek istediğimiz o basit sayıyı bulmamız; tek haneli bir numara çıkana kadar, doğum günü, ayı ve doğum yılımızın toplanması ile mümkün.

(Örneğin: 12-02-1966 , sonuç 9 çıkmaktadır. 9 numara ise Şaman’dır.)

1- Vizyoner: İradesini kanıtlama gücüne sahiptir ancak, güçlü iradesinin ve kendi değerinin farkında değildir. Fazlası ile manipülasyon ve kontrol yetisi bulunur. Gerçekleştirmeyi istediklerine ulaşması için istemesi yeter, zamanı da iyi kullanır. 3. gözüne odaklanmalıdır.

2– Empat: Etrafındaki enerjilere çok duyarlıdır. Vakit geçtikçe, başkalarının ne yaptığını, ne düşünüp hissettiklerini sezmeyi öğrenir, şefkatlidir, acıları hafifletebilir, kendisini topraklayarak ve doğa ile temasa geçerek enerjisini toplamalı, odaklanma noktasının kalp gözü olduğunu unutmamalıdır.

3- Cesur: İçinde yaratılış ve yıkım güçleri temellenir. “dilediği şeye dikkat etmelidir”düşünceleri ve arzuları sıklıkla gerçekleşir. Hayallerini de kontrol etmelidir. Odaklanma noktası elleridir.

4- Elementalist: Dört element ile ilişkilidir: Ateş, su, hava ve toprak. Öz’ü, elementler ve yeryüzü ile dengelenir, akılcıdır, realisttir. Elementlerden enerji çekebilir, başkaları tarafından gelen kötü enerjiye tabi tutulması zordur. Olumsuzlukları yenme gücü bulunur, odaklanma noktası diyaframdır.

5- Spiritüalist: Beş ile, beşinci elementi yani ether’i sembolize ederek ruhsallığa yönlenir. (aether) Diğer alemlerle, hatta zaman dilimleri ile kolayca iletişime geçebilir, mükemmel bir spiritüalist olur. Tepe çakrası odaklanma noktasıdır.

6- Eylemci: Işık simgesi ile güçlü bir enerji akışı sağlar, maddenin ve yaşamın nimetlerini elde edebilir, şifacı yönü ve liderlik vasfı fazlası ile somutlaşır, bu da büyük sorumluluk gerektirerek, etik açıdan dikkat ister. Odaklanma noktası, solar plexus, manipura çakra’dır.

7- Sezgisel: Ay’ı ve onun tüm büyüsünü yansıtan doğası ile, ne yapacağını daima iç duyumla bilir. Bu nedenle, son derece aktif sezgisi ile verdiği yorumlar güvenilirdir, doğaçlamayı sever, yükselmeyi hayal eder, düşlere, mucizelere inanır, başaracağına inancı tam olmalıdır. Odaklanma noktası kalptir.

8- Kahin: Doğum tarihi toplam sayınız 8 çıktı ise, bu sayı en dikkat çekici olanıdır. Bu kişide, muhteşem sihirli bir kaynak ve hem aktif, hem de doğru bir iç pusula var demektir, daima yanlışı doğruyu ayırır. Enerji simyacısıdır, istediğinde enerji toplaması kolaydır. Odaklanma noktası elleridir.

9- Şaman: Birliğe yönelecektir, her şeyin bittiği ve yeniden başladığı kapı içinden, ilham dolu doğasına bakar, değişik bakış açısıyla durumları irdeler. Kötü ve iyi enerjiyi hissetmekte doğal yeteneği bulunur. Ancak, her zaman bu yeteneği kullanmayı öğrenemez. Astral projeksiyonda başarılı olabilir. Odaklanma alanı, 3. göz’dür.

Karanlığın mesajı. Kötülük Probleminden Yükselen Değişime, Aşırı Zamanlar adlı kitabımdan, Bölüm V. Bilincin Dalga Fonksiyonu kısmındaki çalışmadır. Karanlığın Mesajı‘nda.


www.facebook.com/okultizmveenerji
www.facebook.com/karanliginmesaji

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

6 Yorum

 1. ilkay

  1 ler 3. Göze odaklanmalı 9larda öyle.. bazı azınlık şeklinde ki 1ler, daha önce 9 olanlardır yani şaman tekamulunu tamamlamış ve baştan başlayanlar o yüzden 1ler ve 9lar 3. Göze odaklanmalı evet ama her 1 olan istediği kadar odaklansada olmaz, azınlık 1ler içindir o yol. Zaten o bilgiyle hazır bu aleme gelmişlerdir odaklanirlarsa olur o iş. 1ler o yüzden Bi tık daha dengesizdirler diğerlerine göre yada dengeleri çok daha kolay bozulabilir diyim. Çünkü önceden 9 olduğunu zannedenler olabilir, işte bundan önce başka Bi şaman yaziniza yazdığım yorumda bahsettiğim şifanın dozunu kaçırıp zehirlenen şamanlar bu çoğunluk 1lerden çıkar.. 1lerin çoğunluğu zehir dağıtır şifa diye, azınlık 1ler ise şifa dağıtır veya dağıtmak ister zehir dağıtıyor bu diye algı olur çoğunluk…Çünkü bi taraf fazla olduğundan sayıca denge bozulmuştur.. Çünkü böyle yaratılmıştır 1ler, naturaları budur. Öyle olması gerekiyormuş ki ol muş.. bu alemdeki ilk bisey düzeltilmesi gerekiyorsa manevi olarak bu 1lerdir ilk dengeyi bozanlar onlardır, bu onların suçu değildir öyle yaratildiklari için..onun için bu alemdeki her insanın ilk dersi görevi “kendimi tanı” dır.. ben bu tarz konularda pek konuşma yazma taraftarı birisi değilimdir aslında ama bakınca sayfanıza çok emek gördüm, o yüzden size ayna tutmak istedim Bi nevi çünkü sizde aynalarda gorduklerinizi burada paylaşmişsiniz. Hakikati bulma yolunda belki size farklı Bi yansıma iyi gelir diye düşündüm..ben Merkür retro olduğumdan ifade izah şeklim çoğunluğa göre emir vaki veya kibirli algılanıyor yada ben beceremiyorum çoğunluğa ayak uydurabilmeyi diyim ama neyse çok uzatıyorum:) demek istediğim şey öyle Bi niyette değilim aksine belki siz bana yanlışımı yansitirsiniz, zira bende 1 im:) 1 aynı zamanda mars enerjisindedir kadın olsamda eril enerji etkisindeyim 1im ya. Bi sorum olacak size şimdi bnm bu yazdıklarımı doğru farzedersek 1ler için bu baştan başlayan eski 9lar neden tekrar bu döngüye girmişlerdir sizce?

  Yanıt
 2. Gülay Şimiek

  Kaleminize sağlık
  Ben de 7 yim
  Sezgisel: Ay’ı ve onun tüm büyüsünü yansıtan doğası ile, ne yapacağını daima iç duyumla bilir. Bu nedenle, son derece aktif sezgisi ile verdiği yorumlar güvenilirdir, doğaçlamayı sever, yükselmeyi hayal eder, düşlere, mucizelere inanır, başaracağına inancı tam olmalıdır. Odaklanma noktası kalptir.
  Sevgiler

  Yanıt
 3. Murat Tali

  Her madde varlığımızdan biraz ayrıntı içeriyor, bu madde en baskın olanı olmuş… Teşekkür ederim #ferdaercanuyulan

  Cesur: İçinde yaratılış ve yıkım güçleri temellenir. “dilediği şeye dikkat etmelidir”düşünceleri ve arzuları sıklıkla gerçekleşir. Hayallerini de kontrol etmelidir. Odaklanma noktası elleridir.

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir