Eğitimin Mutfağından Sahnesine

Eğitimin Mutfağından Sahnesine
Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Ülkemizde kurumsal eğitim alanına yönelik çok nitelikli bir eser okuyucularıyla buluştu. Eğitim ve Gelişim Yönetimi’ne ilişkin günümüzdeki gelişmeleri de içeren “Eğitimin Mutfağından Sahnesine – Eğitim ve Gelişim Yönetimi” adlı kitap, aynı zamanda dergimiz yazarı olan Fuat Sağıroğlu’nun kaleminden Akademisyen Kitabevi’nden çıktı.

Eğitimin Mutfağından Sahnesine Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Bu kitap, Eğitim ve Gelişim Yönetimi’nin mutfağından sahnesine kadar olan tüm süreçlerin bir arada olduğu bir başucu kitabı olarak, tasarlanmış. Aynı zamanda teori ile pratik, kavramsal bilgi ile deneyim birlikte işlenmeye özen gösterilmiş. Günümüz modellerine ve eğilimlerine de yer verilmesi bakımından içerik oldukça güncel tutulmuş. Kitabın kolay okunabilmesi içinse anlaşılır ve sade bir dil kullanılmış.

Eğitim ve gelişim yöneticilerinden öğretim tasarımcılarına, içerik derleyicilerden ölçme ve değerlendirme uzmanlarına, eğitim teknologlarından eğitmenlere kadar her bir profesyonelin yararlanabileceği kitap, kurumsal eğitim alanı için bir rehber niteliği taşıyor.

Bu kitabı değerli kılan bir başka unsur ise önümüzdeki yıl Cumhuriyetimiz’in yüzüncü yılının karşılanması adına alınan ilham olmuş.

Kitap Künyesi:

Kitap Adı: Eğitimin Mutfağından Sahnesine – Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Yazar Adı: Fuat Sağıroğlu

Yayınevi: Akademisyen Kitabevi

Türü: Kurumsal Eğitim

Basım Yılı: Kasım 2022

Sayfa Sayısı: 227

 

Kitap Sipariş Siteleri:

Akademisyen Kitabevi:

https://www.akademisyen.com/tr/urun/egitimin-mutfagindan-sahnesine-egitim-ve-gelisim-yonetimi-9786258259537

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir