Kitap Tanıtımı : Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak Aşka Yürü

Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak kitabı çok farklı bir içerikle karşımızda… Yazar, Kitabın içinde çok özel bir mandala ilahi tılsımının olduğu bilgisini verdi. Bu mandalanın ortasına isminizi yazdığınızda, kitap sizi korumaya alıyor ve enerjisel olarak çalışmaya başlıyormuş… Bu; kişiye özel bir çalışma oluyor ve her kitap kişiye özel. Kitabın hiç bir sayfasının yırtılmaması ve karalanmaması gerektiğini ifade eden yazar Can Kağan, kitabı okuduğunuzda adeta kitap sizinle çalışıyor ve size yoldaşlık yapıyor dedi. Kitap yayınevlerine daha yeni verilmesine rağmen dört günde çok satanlar listesine girmeye başladı… Kitaba bütün dünya çapındaki spiritüel ve kişisel gelişim alanındaki üstatlar da referans vermiş durumda… Bu kitabın bu dönemde bizimle olması çok anlamlı… Teşekkürler Can Kağan…

Ey sevgili okur!

Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak kitabı bir enerji kapısıdır!
Evliyaların seninle bağlantıya geçmesini sağlayan özel bir kitap, “büyülü” bir araçtır.
Onlar bize yardım etmek için hep yanımızdadır.
Sen de onlarla bir bütün ol. Işığın dergâhına girmek için…
AŞKA YÜRÜ!

Kitabın içinde ki Özel Mandala ilahi bir koruyucu tılsımdır. Orta kısmına bilgilerinizi yazdığınızda kitap size özel olarak çalışmaya başlıyor.


Evliyalar yoldaşın olsun!

Ünlü kişisel gelişim uzmanı Can Kağan Osman Aydoğmuş’ tan tüm enerji kapılarını açacak yeni bir rehberlik kitabı. Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak -Aşka Yürü.

Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak -Aşka Yürü hayatımızda mucizeler yaratmak, dileklerimize ulaşmak için evliyalardan, yücelerden nasıl yardım alacağımızı anlatan bir kitap. Erenler, evliyalar, yüceler diyarında yaşıyoruz… Denir ki İstanbul’u, Anadolu’yu evliyalar korur. Onlar artık bedenen bu dünyada olmasa da enerjileri hâlâ bu topraklarda. Her şehrin, her bölgenin evliyası vardır. İstanbul’da iş kurmak, yerleşmek isteyen, evlilik dileyen Eyüp Sultan’a gider. Yuşa Hazretleri kapısına gelenin elini boş göndermez. Hacı Bayram Veli, Üftade Hazretleri, Aziz Mahmud Efendi… Onlar bu şehrin gerçek koruyucularıdır. Aydoğmuş bu kitapla önemli bir işe kalkışırken, büyük bir zorluğu atlatmaya çalışırken, hayatımızdaki negatiflerden kurtulmak için 29 Günlük Evliya Meditasyonu’nu öğretiyor. Yüksek bilinçle bağ kurma yollarını gösteriyor.

Kitaptan Ey sevgili okur! Teşekkür ederim. Sana bütün kalbimle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum çünkü bu yolculuğa benimle birlikte çıkmaya niyet ettin. Niyet zaten her şeyin başlangıcıdır! Niyet etmeden bir odadan diğerine bile gidemezsin! Niyet tohumdur! İyi niyetlerin olsun! Bu yolculuğa çıkmadan önce bilmeni istediğim bazı şeyler var.
gündelik hayatımıza yeni katılan her şeye açık, kendimizi geliştirmeye yatkın, eğlenceli kitaplar üretmek için kuruldu. Doğan Novus güzel bir dünyanın hayalini kuranları, okuyup okutarak birleştirecek.

Bu kitapta okuduğun bütün bilgileri zihninden geçirirken, bu giriş bölümündeki açıklamalar sana ışık tutacak. Bil ki bu kitap, hepimizin ait olduğu o yüksek bilinçle iletişim kurabilmenin yollarını bulmak için tasarlandı. Ey güzel okur… Sana bir tavsiyem var. Dene! Mutlaka dene. Kitapta sözü geçen evliyaların, erenlerin ve ulu varlıkların ait olduğu yüksek bilinçle iletişim kurmak için önerilen çalışmaları yapmayı mutlaka dene. Denedikçe sen de o yüksek bilincin etki alanına girmeye başladığını fark edeceksin. Fark ettikçe daha yüksek alanlara erişeceksin. Yüksek bilincin mesajlarının bedenlenmiş hali olarak dünyaya inmiş bu özel zatların yani evliyaların ait olduğu kaynak, var olduğu yerde bizlere ışık olabilmek için çağırıyor.
Yorumlar: 

Bu kitabı okuyun! Sizlerin, ışıkla ve ışık varlıklarla bağlantı kurmanızı sağlayacaktır.
Paul Aurand, yazar ve ödüllü master terapist

Rehberlerinin ve meleklerin yardımıyla Aydoğmuş’un pozitif, yüksek bir enerjiye uyumlanması, okuyucunun da kendi içinde bu bağlantıyı bulup beslemeye başlamasına ilham verebilir.
Jan Spiller – Ruhsal Astroloji kitabının yazarı

Artık evrende yalnız olmadığımızı anlamaya başlıyoruz. Yüce Yaratıcı’nın yanında hayatlarımızda bizi yönlendiren, destekleyen bir sürü varlık var. Can’ın kitabıyla bu yüce varlıklarla bağlantı kurarak kalıcı mutluluğu, bilgeliği yakalayabilir, kendi kendimize koyduğumuz sınırlamaların ötesine geçerek daha yüksek bir farkındalığa ulaşabiliriz.Prof. Dr. J.J. Hurtak, The Book of Knowledge- The Keys of Enoch kitabının yazarı

Bu kitap ruhunuzu canlandıracak, önünüzdeki yolu görmenize yardımcı olacaktır.
Sandy Ingham, dünyaca ünlü spirit artist, medyum, ruhsal öğretmen

Yazar hakkında:
Can Kağan Osman Aydoğmuş İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluğunda yaşadığı deneyimlerle mistik varlığını keşfetti ve aydınlanma yolunda ” aşka yürümeye” başladı. İlkokulu Prestij Kolej’de okuduktan sonra, İngiltere’de Egerton Rothesay’da ve Aylesbury College’da sosyoloji ve psikoloji eğitimleri aldı. İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İspanya ve dünyanın birçok ülkesinde kişisel gelişim alanında eğitimlere katıldı. Dünyanın en ünlü hocalarıyla çalıştı, onlara asistanlık yaptı.

İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimi aldı. 11 yaşından itibaren kişisel gelişim ve spiritüel alana ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. IACT Türkiye Başkanı oldu. Faces Dergisi Yayın koordinatörlüğünü yaptı. Kurumsal şirketlere pek çok eğitim verdi. Aydoğmuş, Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak – Aşka Yürü kitabı ile herkesi aydınlanma yolunda kendisiyle birlikte bu yolda ilerlemeye davet etmektedir.

www.askayuru.com

Kitabı bu linkten satın alabilirsiniz…

http://www.dr.com.tr

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x