Enerji terapileri hakkında; bugüne kadar yazıl(a)mayanlar!

Enerji Terapileri, bedendeki enerji akışını sağlamak ve/veya dengelemek için uygulanan çalışmalardır. Enerji terapileri, bu alanda kendini yetiştirmiş, enerji çalışmalarını bir yaşam biçimine dönüştürmüş uzmanlarca yapılır; böyle kişilerce yapılmalıdır!

Doğru uzmanı seçmek için…

Eğer terapi alacaksanız, seçtiğiniz kişinin enerjisi yüksek, kilosu dengeli, sağlıklı görünen, paylaşmayı seven, neşeli, keyifli, coşkulu biri olmasına dikkat edin.

Onun doğru kişi olup olmadığını içiniz size söyler. Sakın, ola ki oradan buradan duyduklarınızla ve de en önemlisi, mantıkla karar vermeye kalkmayın; değil enerjiyi dengelemek, var olanı da çaldırırsınız!

Enerji konularını size abartılı, karmaşık bir şekilde anlatan, giydiği kostüm, taktığı aksesuarlarla kendine mistik ve uhrevi bir hava veren, çalışma ortamlarını da gözünüze abartılı bir şekilde sokan kişilerden uzak durun!

Gözle görülmeyene inanmak…

Bu konu, bazı insanlara soyut, anlamsız, inandırıcılıktan uzak ve gerçek dışı gelir; o kişiler bu alanda çalışanları yalancı ve şarlatan olarak da niteleyebilirler ancak bazı şeylere birileri tarafından böyle yaklaşılıyor olması o şeylerin öyle olduğunu göstermez!

Sonuç olarak, enerji terapilerinin işe yarayacağına ya da iyi sonuçlar vereceğine inanmamak, yerçekimine inanmamak kadar anlamsızdır çünkü bu dünyada bedenlendiysek enerjinin dolaşımına dayanan bir sisteme bağlı kalmak durumundayız.

Gözle görülmemesine, elle tutulmamasına rağmen, enerjilere ve onların çalışma prensibine inanmamak da anlamsızdır çünkü bizler enerji alan ve yayan varlıklarız; yaşamamız ancak organizmamızın farklı titreşimlerine uygun enerji dalgalarına ve onların dengeli olmasına bağlıdır.

Enerji Terapileri, enerji akışını ve dengelerini sağlamanın ve sağlığımızı kazandırmanın yanı sıra, yeni dünya düzenine ayak uydurabilecek bir bilinç ve farkındalık seviyesine yükselmemizi, verimli, sağlıklı ve doyumlu bir hayat yaşamamızı da sağlar.

Şimdiden herkese şifa olsun!

Sevgiyle kalın…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x