Kendi Kendimize Şifa Verirken Hangi Yöntemleri Uygulayabiliriz?

Öncelikle hatırlayın, koşullar ne olursa olsun, şifa sizin ve tüm evren için harika bir süreçtir bu sebeple tüm evren bu sürece destek olmak için burada!

En önemli konulardan biri bilinçaltı boyutundaki kısıtlı inançlar ve koyduğumuz engel bakış açılarıdır, evet, tabi ki bunlar mümkün değil, yeterli değil, yapamam, yok, yeteneksizim düşüncelerinin ta kendisi! Bravo size!

Kendi Kendimize Şifa Verirken Hangi Yöntemleri Uygulayabiliriz?

Bilinçaltına ulaşmak zorunda değilsiniz, kendinizi kocaman bir enerji küpü olarak kabul edin, bu çerçevenin içinde her şey bulunuyordur, bilinçaltınız, duygusal, ruhsal, mental bedenleriniz, diğer ışık bedenleriniz, akaşik kayıtlarınız, çakralarınız ve onların katmanları,seviyeleri ve niceler, elbette nihayet fiziksel bedeniniz ve auranız…

Kendi kendinizi şifalandırmak istediğinizde çalışabileceğiniz tek temiz ve güvenilir enerji kaynağı Yaratıcı Kaynak’ın yani Allah’ın saf ışık, sevgi ve kabul enerjisidir.

Allah’tan bizzat şifa için yardım isterken, kendinizi de şifalandırıyor olmak tam anlamıyla BİR şifa sağlayacaktır.

Konunuz herhangi bir şey olabilir çünkü evrende işlevini ve pozitif vehçesini yitirmiş her şey şifalanmak ister aslında…

Para enerjisi düzgün ve dengeli olmayabilir, duygularınız olmayabilir, zihniniz olmayabilir, ruhunuz olmayabilir, aşk alanı olmayabilir, fiziksel sağlık olmayabilir, sebepsiz de olmayabilir.

Tarafsız olun, isterseniz şu dönemlerde oldukça yaygın kullanılan Reiki gibi şifa sistemleri ile çalışabilirsiniz, isterseniz güvenilir bir şifacıdan şifa uygulamaları alabilirsiniz, isterseniz uygulamalı şifa meditasyonlarını Youtube’dan ücretsiz bulabilir ya da mantralarla çalışabilir ya da esmalar ve zikir kullanabilir ya da Baş Melekler ile şifa çalışmaları uyguluyor olabilirsiniz…

Yaptığınız tüm şifalar Kaynak’ın saf ışık ve sevgi enerjisini enerji alanınıza çeker ve kırık, bozuk, yırtık görünen hatları anında şifalandırır, boşlukları ışıkla doldurur, kordon bağlarını eriterek yok eder, ağrı ve acıları şifalandırır, frekansı yükseltir, enerjiyi boşaltır, temizler ve tazeler, güven duygusunu dengeler ve içsel bilgeliğin, rehberliğin yolunu açar.

Şifa çalışmalarını uygularken Tibet Çanı, tespih, mum, tütsü, buhurdanlık, meditasyon müzikleri, şifalı doğal taşlar ve şifalı yağlar ile bitkisel dengeleme diyetleri, bol su içmek, duşa girmek, affedici olmak, asla eleştirip enerjinin akışını durdurmamak, yargılayıp enerjinin akışını durdurmamak, rahat kıyafetler giymek, yoga yapmak, sağlıklı bir saatte uyumak, doğada yürüyüş yapmak, çiçekleri koklamak, çocuklarla oynamak, bebekleri sevmek, güzel ve hafif kıyafetler giymek, olumlu düşünmek enerji akışını dengeler ve akımı hızlandırır.

Aslıhan Clair TanElbette her konuda şifa vermek ve almak mümkün olduğu gibi, her şifa da mutlaka tamamına erer ve faydasını gösterir. Zamanı genellikle 21 gün olarak söylenir ama tecrübelerim bazı şifaların uzun zaman da alabileceğini gösterdi ki bu genellikle “tekamül” ile alakalıdır, örneğin ben kendimde para alanımı oluşturup , çocukluğumdan beri şifacı olan bir ruh olarak üniversiteye hiç gitmeden şifa alanıma zıplamak istediğimde her şey tamamdı, para hariç. Nedenini bilemiyorum, sanıyorum ki yol boyunca çook fazla tecrübe ve deneyim kazandığım için para alanımın hayatımda devreye girmesi ve canlanması  yılımı aldı. Belki de disiplinli çalışmak, ciddiyet ve sorumluluk almayı öğrenmem bu kadar zaman aldı çocuk olarak ama nihayet başardığımda tamamen rahatım! Şimdiki aklım olsaydı maksimum  ayımı alır diyorum hatta…

Yaratan vermeyeceği hiç bir şeyi istetmez. Alacağınızı bilerek şükür ve saygınlıkla alın, verin, mutlaka paylaşın. Size ait olmadığını bilin hiçbir şeyin, her şey Allah’a aittir. Saygın ve imanlı olun ama asla kuralcı ve evrensel enerjiyi, yaşam enerjisini, neşe ve mutluluk enerjilerini kesen ve kuralcı biri olmayın.

İnanarak devam edin, rüyalarınıza dikkat edin, su ve yemeklerinize dualar ile niyetler kodlayın,

En önemlisi de HER SÖZ HER DÜŞÜNCE BİR DUA BİR YARATIMDIR. Kodlama yaptığınızı bilerek her daim HAYRA NİYET edin. Şifanızı ve yöneliminizi engelleyen insanlar varsa hatta iş yerleri, hepsini Allah’a havale ederek yaşamınızdan çıkarması için Allah’tan yardım isteyin.
Şifanız bol olsun,

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Ece küçük

    Sonuna kadar okudum ve tek kelime ile harikaydı sıkı takipçinizim ve söylediğiniz herşeyi hayatımda uygulamaya çalışıyor ışık olup yolumu aydınlattığınız için bin teşekkür ❤

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir