Kayboluşlar

Benim için ne düşünüyorsan bana baktığında yargılarınla yarattığın görmeyi seçtiğin tanımlarının içine hapsettiğin ben o an ki senin hikayenim.

Çok uzaklardan doğumundan itibaren ötelerden bugünlere getirdiğin tanık olduğun yaşadıklarımızın sonucudur yargılayıcı anlık hikayelerimiz.

KayboluşlarBilmediğimiz bir şeyi tanımlayamayacağımız gibi sende olanı gördüğün gibi karşı tarafta, kabul edemediğin kaçtığın sıkıştığın daraldığın seni boğan her neyse özünde gördüğünde o, ortalıkta bunca suçlama yargı esaret varken eleştirdiğinde sende cancağızım güzelleştirdiğinde. Keyifle özendiğin onurlandırdığın tüm iyi haller hepsi sende de mevcut, çok uzaklara gitme henüz tanışmamış olabilirsin. Güç ancak kendi üzerimizde ne kadar sorun yaratıcı olarak görürsek görelim karşı tarafı, çözüm daima basitte çözüm bizde.

Her varlık farklı tonda seni sana gösterir varlığının içindeki kudretin seninle konuşması kendini anlatma şekli görmeni ister törpülenecek yanlarını. Sistemin hediyesi alıp kabul edebilirsek daha iyi versiyonların için hazırlık safhamızdır. Ola ki enerjiyi toplamak için kendimize fırsat veremezsek yolumuzu kaybedersek hayatı birbirine birliklere bağlayan tüm lifler bozulmaya başlar. İşte tamda bu sebeple kendin için yapmadığını aktörlerin seçin için gerçekleştirmeye hazırdır.

Her yarayı tanırsın, her sorunsal hikayeye aktör olursun, her dinamiğin yansımasını içinde hissedersin, acıya acı duyarsın hepsi senin etrafında döner durur büyümek için. Elbette temizlenmek dönüşmek çözülebilmek için, her sınanış güzel bir olgunluk katar insanoğluna. Anlayabiliyorsak cancağızım. Eğer algıyabilirsek hayatın matematiği bu iletişim üzerine kurulu düzen, senden başlayan sende evrilen. Baktığım pencere açtığı kapı genişlettiği alan bu.

Ben onların geçmişine sahip olabilirim ancak sen geleceğine el açabilirsin bil istedim. Köprüleri kurabilecek gücümüz bol olsun.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir