Kendi Kehanetini Yaz

Bugünlerde kafalarda oluşan birçok soru işaretine cevap olabilmesi ve insanın kafasında yarattıklarının gerçeğe dönüştüğünü bir kez daha hatırlatması dileğim ile yine iç sesim ile yaptığım konuşmalarımdan bir tanesini paylaşmak istiyorum sizinle. Unutmayın İnsanın yaratım gücü çok güçlü ne olursa olsun ne duyarsanız ne izlerseniz hangi kehaneti duyarsanız duyun. Siz ona anlam yüklemedikçe gerçekleşmeyecek ve evreninize yansımayacaktır. Dönüştürme gücünüzü kullanın Dostlarım. Negatifi pozitife dönüştürün. Kendi kehanetinizi yazın ve baş rolde oynayın!

kendi kehanetini yaz

Sen sende buluştun da bizi de davet ettin biz ise davete icap ettik yeri geldi söyledik, yeri geldi sessizleştik. Sormak istediğin ne varsa buyur sor?

Neler olacak?

Neler olmasını isterdin sevgili. Beklediğin ve beklenen çok şey olacak bu yüzden beklediklerine dikkat et.

İnsanlık Nereye gidecek nerede duracak?

Sevginin olduğu yerde duracak çünkü insan sadece orada insan olabilir çünkü insan sevgiden yapılmıştır. Çünkü insan Aşkın meyvesidir ve hatta Aşkın ta kendisidir. İnsanlık. Durmak istediği yerde durup semaları seyredecek. Huzurun semaları ona kucak açacak.

Ret edilen topraklar bize bizi kazandırdı ya da kaybettirdi bu o kadar önemli olsaydı şu an bizlerde burada değil orada yer alıyor olurduk. Bizi biraz anlayın bize biraz kulak verin biz sizinle aynı anda kalpten dile gelebiliyorsak bu bir olan halimiz içindeki gerçekliğin sizin bulunduğunuz Terra’ya akmasından ileri gelir.

Fesleğenlerdeki küçük ama bir rüzgâr salınımıyla kokusunu tüm aleme yayan yapraklar gibisiniz. Bizim sizlere rüzgarımız ile dokunmamıza az kaldı sizler de küçücük yapraklarınızdan yayılan o eşsiz koku ile alemlere açılmaya hazır olun!

Sevgimiz sarsın sizi

Akış.

 

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu sayfa kopyalama karşı korumalıdır !!