Koç dolunayı motto

”İçimizdeki savaşma enerjisini her iki tarafın da kazanacağı adil bir mücadeleye dönüştürmek zorundayız”

20 Ekim’de Koç Burcunun 27 derecesinde bir dolunay deneyimleyeceğiz. Gökyüzünde hem Mars hem de Plüton’un oldukça aktif olması ister istemez yaşamlarımıza bazı sonlanmalar taşıyabilir.

Koç dolunayı motto

Özellikle beraberlikler, iş ortaklıkları, siyasi oluşumlar, hukuksal durumlar sonuçlanmak üzere ya biterek ya da dönüşerek farklı bir formatta devam edecek gibi görünüyor. Yani bu dolunay hepimizi bir yol ayrımına getiriyor. Sonbaharda çürüyen yaprakların dökülüp toprakta gübreleşmesi gibi biz de içinde bulunduğumuz durumu kökünden değiştirip dönüştürmeye zorlanacağız.

İnat edip değişime direnerek yaşamlarımıza aptalca gerilimler taşımak kendimize yapacağımız en büyük kötülüklerden biri olurdu. Kangren olmuş bir organı kesip atmanın tam zamanı. Her türlü ortaklık ve beraberliklerde tamam ya da devam kararı alınabilir. Devam edilmesi kararının ancak yepyeni koşullarda ve farklı dinamiklerle mümkün olabileceğini söylemeliyim. Merkür’ün Satürn’le, Jüpiter’in ise dolunayla olan olumlu görünümü, sağlam bir akılla hareket edip hakkı hakka teslim ettiğimizde ilahi sistem tarafından destekleneceğimiz müjdesini veriyor.

Ülkeler astrolojisi açısından da oldukça sert, mücadeleli belki içinde ordu asker gibi konuların da olduğu durumlar ortaya çıkarabilir. Meclisten çıkacak sert ve fazla cesur kararlarla uluslararası ilişkiler, anlaşmalar bozulabilir. İktidar ve muhalefet arasındaki gerilimin iyice tırmanması da söz konusu. Hem kişisel ilişkilerimizde hem de dünyasal ölçekte şiddet, şiddete eğilim, yaralanma, patlama ve terör saldırıları görülebilir.

Bu dolunay enerjisi deprem riskini de barındırıyor maalesef. Ayrıca baş, kafa travmaları, yaralanmaları ve göz hastalıklarına karşı da oldukça açık bir görünüm var. Adrenalini oldukça yüksek günler bizleri bekliyor. Sonuç olarak içimizdeki savaşma enerjisini her iki tarafın da kazanacağı adil bir mücadeleye dönüştürmek zorundayız. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir