Yay Dolunayı

23 Mayıs günü öğleden sonra Yay Burcunun 2 derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Özgürlük, iyimserlik, neşe ve bilgi demek olan Yay enerjisi dolunayla birlikte bizlere bazı konularda farkındalık getirebilir.

Yay DolunayıYükselen ve dolunay yöneticilerinin 29 derece Boğa Burcunda buluşması para, ortaklıklar ve hukuksal konularda sonuçlanmalara, olayların netleşmesine işaret edebilir. Bu sonuçlanmalar içinde büyük şanslar, nasipler saklayabileceği gibi yine bu beraberinde beklenmedik durumlar da yaratabilir. Hem sürprizli hem de Jüpiter etkisiyle de büyük büyük olaylara tanıklık edebiliriz.

Yurtdışıyla ilgili işler, akademik birtakım girişimler, yüksek yargı işleri ve dini söylem, eylem ve kararlar da bu olaylar arasında yer alıyor. Plüton’un dolunaya desteği tam. Daha köklü ve gelecek vaat eden hamleler yapabilmemiz için gayet yeterli ancak çabamıza muhtaç. Hedef belirleyip harekete geçmemizi bekliyor.

Anın gökyüzü haritası da finansal göstergelere işaret etmekte. Kendi başına gayet olumlu açılara sahip bir dolunay olsa da üç gezegenin 29 derecede olması bazı aşırılıklara, orantısızlıklara ve dengelerin bozulmasına da sebebiyet verebilir. Büyük kazançlar, aşırı harcamalar, büyük kararlar sonucunda büyük riskler almak gibi.

Ülke haritasında işçiler, emekçiler, sağlık çalışanları ile ilgili konularda gündemler olabilir, yeni kararlar alınabilir. Askeri konularda bazı gelişmeler yaşanabilir. Operasyon kararı çıkabilir. Devletin başkanı ve yöneticilerin sağlıkla ilgili zorlu durumları olabilir.

Kalça, uyluklar ve karaciğerle ilgili hassasiyetler artabilir. Bu dönemde açık hava, çocuk sesi ve biraz da iyimser olmak tedavi kadar etkili. Umuyorum ki Yay Dolunayı bereketiyle gelir… Sevgiler…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir