Koç dolunayı

Koç Burcunun 9 derecesinde Chiron kavuşumlu bir dolunay yaşayacağız. Dolunay yöneticisi Mars Koç Burcunda ve retro pozisyonda. Satürn ve Plüton’a sert açı yapmakta. Otorite ile ters düşülebilir. Ana fikir ise daha çok geçmişi gözden geçirme ve bir iç hesaplaşma şeklinde.

Koç dolunayı

10. evde gerçekleşen dolunay ilişkilerimize, kariyer yaşamımıza dair şimdiye kadar hangi noktalarda çekimser kaldık ya da kendimize güvenemedik gibi durumlara ışık tutacak. Atılım yapmada veya sahaya inmede bize engel olan iç dinamiklerimizle yüzleşmemeye hazır olalım.

İrademizi ortaya koyamadığımız için sonuçları içimize Chiron yarası bırakan bazı olayların kabukları kalkabilir. Uranüs/Güneş açısı ilişkilerde maddi güvence arama yüzünden huzursuzluk verebilir. Merkür karşıtlığı ise özellikle anlaşmalarda sözleşmelerde, satış pazarlama, yol, trafik kazaları, eğitimler ve iletişim kazaları ve dahi pek çok hesapta olmayan engel ve pürüzler çıkartabilir.

Ülke haritasına göre ise spor, sanat ve eğlence dünyasına ait otorite tarafından verilmesi muhtemel ancak şaşırtıcı kararlarla karşılaşabiliriz. Kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x