Oğlak Dolunayı

13 Temmuz Çarşamba akşam 21.37’de Oğlak Burcunun 21 derecesinde bir Dolunay gerçekleşiyor. İş, kariyer, aile büyükleri ve duygu dünyamıza ait köklü değişimler gündeme gelebilir. Yengeç/Oğlak aksı Burçlar kuşağının güvenceye en çok ihtiyaç duyan dolayısıyla da yeniliğe en çok direnç gösteren enerjileridir.

Oğlak Dolunayı

Ancak bu Dolunay Plüton etkisiyle geri dönülemez ve Ay düğümleri desteğiyle de kadersel bazı değişimleri önümüze getirebilir. Üstelik bu değişimlerin kendi tarzımızın baya dışında, pek de plan dahilinde olmayan yollardan yaşanacağını söyleyebiliriz. Ailemiz ve yakın akrabalara dair yeni ve daha doğru bir iletişim biçimi geliştirmek adına hatalarımızı fark edebilir, bazı yüzleşmeler yaşayabiliriz. Bu durum birtakım kopuşları da beraberinde getirebilir Aynı şekilde iş ve kariyer yaşamımızda da duygusal zayıflıklarımızı fark edebiliriz.

Bu bağlamda yeni olana yer açmak adına bazı bitiş ve sonlanmalar yaşanabilir. Yaşanan olay ya da verilen karar her ne olursa olsun bizim hayrımıza gelişecek şeyleri barındırdığından emin olabiliriz. Neptün manen gereken gücü veriyor ve bizleri destekliyor olacak. Ve fakat aynı Neptün İlişkiler ve parasal durumlarda tuzağa düşmek ve hayal kırıklığına uğramak konusunda bizleri uyarıyor. Özellikle dikkat edilmesi gereken şey üzerine uğraştığımız konunun yalan dolan ve hayal ürünü olma olasılığının yüksek oluşu…

An haritasındaki konuma göre Dolunay etkilerinden biri de skandalların, gizli saklı olayların açığa çıkması olasılığı… Ayrıca halk sağlığıyla ilgili riskli durumlar, sağlık kuruluşları ve sağlık çalışanlarını ilgilendiren gündemlerle de meşgul olabiliriz. Ülke haritasına göre 1/7 aksında oluşacak dolunay daha çok diğer ülkelerle olan ilişkilerimizi ve uluslararası davaları ön plana çıkartabilir.

Ayrıca eğitim öğretim, gençler, sanatçılar ve hukukla ilgili baskı ve kısıtlama içeren gelişmeler, travmatik haberler duyabiliriz. Kemik, diş, iskelet sistemi ve cilt sorunlarında artış görülebilir. Arınmak, çeri çöpü atmak ve temizlenmek vakti..

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x