13 Ocak Oğlak Yeniayı

Oğlak Burcunun 23 derecesinde Plütonik bir yeniay deneyimleyeceğiz. Anın haritasındaki yükselen yöneticisi de Satürn, yeniay yöneticisi de Satürn. Demek oluyor ki Satürn, küflenmiş doğrularımızı gözümüze gözümüze sokarak Kova burcu aksanıyla değişim kaçınılmazdır diyor. Ancak bu değişim Plüton etkisiyle hem geri dönülemez hem de biraz can yakıcı olabilir.

13 Ocak Oğlak YeniayıSatürn gezegeni genel enerji anlamında büyük sistemleri, devletleri, yöneticileri ve kuralları temsil eder. Bu bağlamda toplumsal eşitlik ve özgürlüklere yönelik yeni norm ve kısıtlamalar gelebilir. Ancak Uranüs/Mars etkisiyle bu muhtemel yeni düzenlemelerin dirençle karşılaşması ve kolay kabul görmemesi durumu oluşabilir. Büyük ölçekte bakarsak tüm dünyada devletlerin üst kademe yöneticilerini gergin günler bekliyor diyebiliriz. Ancak bu yeni yapılandırma sırasında söz sahipleri Plüton etkisiyle güç kullanmak ve zor kullanmak yönünde bir davranış sergileyebilirler.

28 Ocak Aslan dolunayına kadar devam edecek bu gergin enerjiler Uranüs/Mars kavuşumuyla birlikte büyümeye elverişli kitlesel hareketlere dönüşebilir. Aynı şekilde yer sarsıntıları, büyük patlamalar, hava muhalefeti, kazalar ve hava kazaları, havacılık sektörü ve internette daralmalar, yeni parasal gündemler, tarım ve gıda ürünleriyle ilgili yeni haberler sıkıntılı konu başlıkları olarak karşımıza gelebilir.

Yeniayın değişim dönüşüm içeren Plütonik etkisinden kaçamayacağımız için, bu enerjileri hiç olmazsa yaralamadan ve yaralanmadan sükûnetle kullanmayı deneyelim. Hayatımızda İhtiyaç duyduğumuz yeni yapıları inşa ederken kapımızı çalacak her sürprize hazırlıklı olmalıyız.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir