Rüyadan uyanın ve hipnozdan çıkın

Acımasız olduğunu düşündüğünüz birilerine nefret kusmayı sürdürürseniz o kişilerin gücüne güç katarsınız; bu tavrınızın ne kendinizin ne de çevrenizdeki kişilerin barış ve huzuruna herhangi bir katkısı yoktur.

Hele ki içinde yaşadığınız toplumun, ülkenin barış ve huzuruna hiç katkısı yoktur; bu tutumunuz insanlar arasındaki sadece gerilim ve kargaşayı tetikleyip artıracaktır.

Rüyadan uyanın ve hipnozdan çıkın

Yazdıklarım size ters gelebilir ancak Evrensel İşleyiş açısından bu böyledir; Evrensel Yasalar sizin zannettiğiniz gibi çalışmaz ki zaten içinde bulunduğunuz durum bunu gösteriyor.

Lütfen, artık şu rüyadan uyanın, hipnozdan çıkın; eğer bugüne kadar düşündüğünüz, yaptığınız şeyler işinize yaramamışsa, onların tersini yapmaya başlayın.

Türkiye ve Dünya’nın içinde bulunduğu şu kritik dönemde bu konunun altını bir kez daha çizmek istedim.

Allah’ın herkese akıl, fikir ve idrak vermesini diliyorum; dilerim herhangi birimiz uyanmadan ya da birilerinin uyandığını görmeden gitmeyiz.

Dileğimi bu yönde pekiştirdim çünkü uyanan birini görmek sizin de uyanmanıza katkı sağlayabilir; bu farkındalık öyle güçlüdür ki zamanla insanlık adına bir ‘domino’ ya da ‘yüzüncü maymun’ etkisine dönüşür ve öylece sürüp gider.

2022, hepimiz için idrak açılımları yaşayarak akıl ve beden sağlığı kazandığımız bir yıl olsun…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x