Satürn Mars Karesi

Satürn’ün adını duyan herkes bir adım geri durur ve korkar. Halbuki gerçek adaleti kişinin eylemlerine bağlı olarak verdiği nedense hep unutulur. Yaptığımız eylemler ister küçük ister büyük mutlaka karşılığı vardır. İşte Satürn de meyvelerini bizlerin eylemlerine bağlı kılmıştır. O halde Satürn’ü acımasız olarak suçlamak yerine önce kendimizi sorgulayacağız…

16 Ağustos itibariyle başlayan Satürn Mars karesi Ekim ayına kadar aktif olurken işte tam bu noktada eylemlerimize daha çok dikkat edelim. Özellikle 10 Eylül itibariyle başlayacak olan Mars retrosu Kasım 2020 ortasına kadar devam ederken öfke krizlerinize aman yenilmeyin.

Bu zaman diliminde hedeflerinizi, arzularınızı kolayca yerine getirmekte zorlanabileceğiniz için egonuzun daha fazla hırpalanmaması için ısrarcı olmayın lütfen. Çabalarınıza rağmen her seferinde eylemleriniz bir dirençle karşılaşıyor ise bu sizin başarısızlığınızdan değil yanlış başlangıçlara yönelmemeniz için olduğunu görmelisiniz. Aksi takdirde çok daha büyük maalesef negatif olaylar içinde kalabilirsiniz.

Bu döngüde kesici aletler, makineler, otomobiller, mekanik cihazlar ve ateşli her türlü aletler sorun çıkarabileceği gibi tehlikelere karşı da kullanırken dikkatli olun lütfen. Sağlık açısından ağır sporlar yapmaktan kaçının. Tuz tüketimini azaltın ve özellikle yüksek tansiyon hastaları ilaçlarınızı sakın ihmal etmeyin.

Bu transit boyunca sabır ve hoşgörü üzerine odaklanmalıyız. Çünkü bencilce davranmak gereksiz zaman kaybına neden olabileceği gibi sürecin sonundan yorgun ayrılmak kaçınılmaz olabilir.

Hep güzel şeyler yazayım istiyorum ama gökyüzünün gölgelerini de bilirsek hayatımızı kontrol etmemiz daha kolay olabilir.

Nefistir seni yoIda koyan, yoIda kaIır nefse uyan. Sabır saadeti ebedi kaIır sabır kimde ise o nasib aIır. Yunus Emre

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
nodira
nodira
27 Ağustos 2020 18:23

Satürn’le ilgili bir zamanlar çok yoğun araştırmam olmuştu. Yazdıklarınız çok güzel. Emeğinize sağlık. Saygılarımla

1
0
Would love your thoughts, please comment.x