Terazi Burcunda Yeniay

26 Eylül’ü saat 00.55’te Terazi Burcunda meydana gelecek bir Yeniay ile karşılıyoruz. Ben ve Biz olmak arasındaki mücadelenin sonunda Dengeyi bulmayı hedefleyen Yeniay enerjisi bizleri kendi mikro kozmozumuza yönlendiriyor. Anın haritasında 4. ev yerleşimi içimizde taşıdığımız sevgi, adalet ve ilişkilerle ilgili eskilere dayanan sorunları travmaları çözerek yeni bir bakışla yeniden hayata geçirmek eylemine çağırıyor.

Venüs’ün pozisyonu Başak enerjisinin bizi kusurları iyileştirmek gibi bir titizliğe ve mantıklı bir bakış açısına yönlendirdiği görülmekte. Böylelikle ilişki algımızda daha çok meyve veren hibrit tohumlar kullanmak yerine, tohumu ektiğimiz toprağı dinlendirmek, havalandırmak, iyileştirmek suretiyle yaşamlarımızda yeni başlangıçlar yapabileceğiz. Neptün kafamız, duygularımız ve sezgilerimiz arasında bir karmaşa yaratsa da Oğlak Burcundaki Plüton desteği ciddiyeti ortaya koyduğumuz takdirde köklü dönüşümler yapabileceğimizi gösteriyor.

Sözlerin hem büyük hem de kılıçtan keskin olduğu bu günlerde nezaket göstermek zor görünüyor. Ancak kollektifin hayrına birlik için, daha adil bir dünya için, büyük fotoğrafta Biz olabilmek için her türlü yazı, eylem, yayın ve sözlü mücadeleye izin veren bir gökyüzü var. Ülke haritasında muhalefeti, tarımı ve yeraltı kaynaklarını temsil eden alanda gerçekleşen yeniay yine bu konuları çokça gündemde tutacak. Muhalefet içinde ayrıştırma, sadeleşme ve bazı yeni düzenlemeler beklenebilir.

Gıda ürünlerinin üretim, tedarik ve fiyatlandırma konuları da önemli başlıklar arasında yer alabilir. Medikal anlamda böbrekler, bel çevresi ve üreme organları hassasiyetleri dikkate alınmalı. Sevgiler…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x