Terazi Yeni Ayı

6 Ekim’de Terazi Burcunun 13 derecesinde bir yeniay yaşayacağız. Terazinin barışçı yaklaşımı huzuru sağlamak isterken kendisini tam tersi bir huzursuzluğun içinde bulabilir. Yeniay enerjisine eşlik eden Mars, olayların tansiyonunu yükselteceğe benziyor.

Terazi Yeni Ayı

Özel hayatımızdaki ilişkilerimiz ve iş ortaklıklarımızda incelikli bir diplomasi yürütmek zorunda kalacağız. Çatışma enerjisinin aktif, Merkür’ün de retro olması sebebiyle yanlış anlamalara ve anlaşılmalara gayet açığız. Bu sebeple dengeyi bulma yolundaki çabalar iyi niyetli girişimler olarak havada kalabilir.

Eski defterler açılabilir ve öfkeyi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle yakın ilişkilerimizde Chiron etkisiyle hem kendimizi hem karşı tarafı duygusal olarak yaralayabiliriz. Hırslarımız bu çatışmayı fiziksel planda da birbirine zarar verme noktasına getirebilir. Bu sebeple içimizdeki agresyona teslim olmamayı altın kural olarak hiç aklımızdan çıkarmayalım. Terazi enerjisi dünyasal ölçekte hak, hukuk ve siyaset mekanizmasını da temsil ettiği için bu alanlarda heyecanlı tartışmalara, fikir ayrılıklarına ve adalet savaşlarına ilişkin olaylara sıklıkla rastlayabiliriz.

Ülkemizin haritasında 4. evde gerçekleşecek yeniay muhalefet içerisinde bazı karışıklıklara, polemiklere ve hareketliliğe işaret ediyor. İktidar ve muhalefet arasındaki çekişmenin daha da büyüyeceğini hatta bunun sonucunun ve etkilerinin halkın üzerinde açıkça görünür hale gelebileceği de olasılıklar arasında. İç güvenliğe ilişkin konuların da gündemde olması söz konusu. Çünkü yeniay Algorab sabit yıldızı enerjisiyle bazı terör eylemlerini, suikast ve saldırıları tetikleyebilir.

Yeniay kazalar, ev kazaları ve yaralanma riski barındırıyor. Bu sebeple dikkatli olmalı özellikle böbrek ve bel çevresi hastalıklarına karşı hassas olduğumuzu unutmamalıyız. Ekim ayı hızlı bir giriş yaptı. Özellikle ayın 20’sine kadar öfkemizi tutalım, dişimizi sıkalım.

Ve artık lütfen barışın ve adaletin karşısında duranlar oyundan çıksın temennim budur…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir