Vedik Astroloji Seansları

Vedik Astroloji nedir?

Astroloji dünyadaki en eski bilimdir. Vedik Astroloji (Hint Astrolojisi) M.Ö. 1500-2000 yıllarına dayanan dünyanın en eski ve gizemli astroloji sistemlerinden bir tanesidir. Vedik Astrolojisinde yıldız sistemi kullanılır. Ayrıca Vedik Astrolojide ( Hint astrolojisinin temelini oluşturan) çok spesifik özelliklere sahip 27 adet Nakshatra ve Dasha sistemi kullanılır. Bunlar bir insanın yaşam döngüsünü belirleyen çok özel şeylerdir. Bu sistem sayesinde daha hassas ve doğru bilgilere ulaşmamıza yardımcı oluyor. Jyotish adı da verilen Vedik ‘’Işık’’ anlamına gelir. Yaşam, gözlerimiz bağlı olarak yürümek için çok kısadır. Bu yüzden Vedik Astroloji sayesinde karanlığa ışık tutarak önce kendimizi sonra evreni anlayabiliyoruz. Hepimiz sahip olduğumuz ışıkla elimizden geleni yapıyor ve kusurlarımızın üstesinde gelmeye çalışıyoruz. Fakat içsel aksaklıklarımız istediğimiz şeyleri elde etmemizi engeller. Önemli olan kendi davranış biçimlerimizi tarafsız bir gözle görebildiğimizde, daha verimli sonuçlar alabiliriz. Bu bilgileri de bize doğum haritalarımız veriyor.

ebrucinekönkapak
Vedik Astrolojisinin Batı Astrolojisinden farkı nedir?

 • Batı astrolojisinde 12 tane burç vardır ve hepsi 30 derecedirler. Ama Vedik’te her gezegenin derecesi 13:20’dir. Bu durum, kişilerin astroloji haritalarının daha derinlemesine ve detaylı analiz edilmesine olanak sağlar.
 • Vedik astrolojisinde bir adet doğum haritası çıkarılmaz, her konu başlığı için farklı alt haritalar da yorumlanır. Kariyer, sağlık, aşk, ün gibi.
 • Hesaplama sisteminde açısal farklılık vardır, bu da batı astrolojisinin harita yorumundan değişik veriler verir.
 • Batı astrolojisinin aksine bu astroloji güneş esaslı değil, ay merkezlidir. Bunun nedeni ise ayın zihnimizi temsil etmesi ve zihnimiz tarafından yönetilmemizdir. Dolayısıyla doğum anındaki ayın bulunduğu burç önem taşır.

Vedik Astrolojisi ile hayatımızda neleri değiştirebiliriz?

 • Geçmişinizin, şu anın ve geleceğin yorumlanması ile yol haritanız sayesinde hayatınıza yeni bir pencere açılır.
 • Sizin için uygun olan bir taş varsa bu belirlenir ve o taşı yüzük olarak kullanırsınız. Vedik astrolojide yarı değerli ve değerli taşlar önemlidir.
 • Doğduğunuz günün ve yaşadığınız dasha döneminin enerjisi önemlidir. O günleri nasıl geçirmeniz hakkında bilgi verilerek olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Kişilerin haritalarındaki sorunlu konularla ilgili olarak iyileştirici mantralar verilir.
 • Doğum haritalarımız sayesinde , doğduğumuz andaki gezegenlerin yerleşimini ve açılarını değerlendirerek kişisel yeteneklerimizi (ki bu yetenekler bize gelecekte hangi olaylar ile karşılaştıracağı açık olarak yorumlanır),evlilik, çocuklar, anne baba hayatı, sağlık, başarı, kariyer, zenginlik, blokajlar ve karmik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Vedik Astroloji de kullanılan gezegen kavuşumlarından meydana gelen ‘’yogalar’‘sayesinde insanların neler yapacağını, başına gelebilecek şeyler, hangi yolda ilerleyeceklerini gösterir.
 • Ayrıca transit gezegenlerin doğum haritamız ile yapacağı açıları hesaplayarak kişinin hayatındaki olayların zamanlamasını öğrenebilirsiniz.

Ebru Cinek ile bireysel seans?

Aşağıdaki seçeneklerden istediğinizi seçerek  1 saat  süren bireysel seans alabilirsiniz.

 • İlişkileriniz de beraber olduğunuz kişi ile haritalarınızın karşılaştırılması.
 • Genel hayat ve gelecek analizi
 • 1 yıllık harita yorumu
 • Yeni yaşınızın haritası
 • Geçmiş yaşam haritası ( geçmiş yaşamınız hakkında bilgi ve getirdiğiniz potansiyeliniz )
 • Bu yaşam amacınız.
 • Hayat akışınızdaki önemli dönemler
 • İş yerinizin ve şirketinizin haritasının analizi
 • Önemli kararlar öncesi danışmanlık

Not: Kullanmanız gereken renk ve taşların bilgisini tüm seanslarınızda alabilirsiniz.

ebrucinekarkakapak

Biyografi

Vedik Astrolog Ebru Cinek

Doğum haritası yorumlarında gelecekle ilgili net tarihler vermesi ile ünlü Astrolog
Kurumsal hayatta pek çok önemli ismin başarılarına destek olması ile tanınmıştır.
“Her insanın kendine özel sistemi vardır. Bu sistemler beraber oldukları insanları çok farklı etkiler. Bu etki o insanı yükseltebilir veya yok edebilir.
Unutmayın! Dış dünyanız her zaman iç dünyanızın bir yansımasıdır.’’
Vedik Astrolog Ebru Cinek

Ebru Cinek Kimdir?

Uzun yıllar kurumsal şirketler de çalıştıktan sonra maddi manevi elde ettiğim başarılara rağmen hissettiğim bir eksiklik vardı. İş hayatında önemli pozisyonlarda başarılar elde etmeme rağmen gönlüm her zaman astroloji dünyasına kayıyordu. Çocukluğum da her daim gökyüzünü seyredip, Ansiklopedilerde gezegenleri, yıldızları, gökyüzünü incelerdim. Çocukluğum adeta gökyüzü ile konuşarak geçmiştir. Genç yaşlarımda astrolojiye dair kitaplar okumaya başladım. Daha sonrasında çalışma hayatıma başladıktan belli bir süre sonra Kanada Rasa School Astroloji okulundan eğitim almaya başladım. Uzun dönemler çeşitli yurtdışından katıldığım eğitimler sonrasında hayat amacımın ve hayatımda olmam gereken alanın bu olduğuna karar verdim. İş hayatımda en başarılı olduğum dönemde dünyanın en eski ve gizemli astroloji bilimi ‘’Aşkım Vedik Astroloji’’ ile tanıştım. Vedik Astrolojiyi araştırmaya başlayınca bir insanın yaşam döngüsünü belirleyen çok spesifik hassas özelliklere sahip olduğunu anladım ve Vedik Astrolojinin ileri seviye eğitimlerini Amerika Galactic Center Astroloji okulundan aldım. Vedik Astroloji seansları yapmaktan aldığım zevkten dolayı kendimi tamamen Vedik Astroloji’ye adadım.  Ve astroloji haritalarının çocukluğumda gökyüzünün benimle konuştuğundan çok daha öte konuştuğunu fark ettim. Doğduğumuz andaki İlahi Sistemin Büyüsü ve. İnsan sevdiği alanda ilerlediğinde ve hayat amacını yerine getirdiği zaman bütün evren onu sonsuz gücü ile destekliyor bunu çok net bir şekilde yaşıyorum. Kurumsal ve bireysel Vedik Astroloji Yaşam Koçluğu yapmaktayım.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu sayfa kopyalama karşı korumalıdır !!