26 Şubat 2017 Kova Burcunda Güneş Tutulması

 

İnsanı gördüklerinden ibaret sayma, göremediklerinde ara. İçidir hakikatin resmi, dışı sadece bir manzara. Mevlana

26 Şubat Pazar günü saat 17:00 civarında Vedik astroloji sistemine Kova burcunda Shatabisha takımyıldızında Güneş tutulması gerçekleşecek. Örtünme, peçe dediğimiz bu yıldız aynı zamanda kaderin ve talihsizliğin de takımyıldızıdır. Ülkenin 3.ev ve 9. ev aksında gerçekleşecek tutulma ile birlikte demiryolları, karayolu ve nehir trafiği, tüm iletişim ağları, haber medya, internet, telefon gibi haber yayma araçları ve ülkenin komşuları aynı zamanda kargo, deniz trafiği, yolcu veya ticaret ile bağlantılı yollar, havayolu endüstrisi ,uzun mesafe trafiği, din, kiliseler, vaiz ve inanç sistemleri, kanun, üniversitelerin, profesörler, avukatlar, mahkemeler gibi alanlarda gizli belgeler önümüzdeki aylara da yayılıp sıkıntılı süreçler yaşatabilir. Özellikle tutulmaya Merkür eşlik ettiği için tiyatro, sanat, medya, basın ve ticaretle ilgilenen kişilerin ve kurumların da hükümet ile yaşanabilecek sorunları gündemimize taşıyacak gibi.

26 Şubat 2017 Kova Burcunda Güneş Tutulması
26 Şubat 2017 Kova Burcunda Güneş Tutulması

Tutulmaya bir de Ketu‘nun da dahil olması hatalara, aksiliklere, ani gelişmelere neden olabileceği için her türlü konuşma, yazma hatta seyahatlerinizde dikkatli olmamız gerekiyor.

Tutulmadan tüm yaşam alanlarıyla ilgili en yoğun Kova burçları etkilenecek.
Balıklar; spiritüel gelişim, hastaneler, ilişkilerde hayal kırıklıkları…
Koçlar; arkadaşlıklar, sosyal çevre, hayaller, umutlar, hedefler…
Boğa; kariyer, toplumdaki statü, ebeveynler…
İkizler; baba, akademik eğitim, uzun seyahatler, hukuksal süreçler…
Yengeçler; ortak gelirler, miras, nafaka, sırlar…
Aslanlar; evlilik,ortaklıklar, ilişkiler
Başaklar;sağlık, rakipler, kazalar,evcil hayvanlar, hizmetinizde çalışanlar, çalışma arkadaşlarınız…
Teraziler; aşk hayatı, çocuklar, borsa gibi spekülatif kazançlar…
Akrep; anne, gayrimenkuller,içsel mutluluk,eşin kariyeri…
Yay; kardeşler, cesaret, kısa seyahatler, kuzenleri komşular…
Oğlak; gelirleriniz, aile hayatınız, iletişim… gibi alanlarda etkilenecekler.

Tutulmaların etkisini hayatınızda ne zaman ortaya çıkacağını hızlı hareket eden gezegenler ve dereceleri belirler. Tabii ki doğum haritanızda natal gezegenlerinizin tutulma dercesine yakınlığı, takımyıldızı etkisi daha yoğun ve daha çabuk etkilerini yansıtacaktır.

Yukarıda ne olursa aşağıda o olur… Ama gerçek tespitler, kadersel yolculuklarınız, hayatınızda ki dönüm noktalarını yol haritanız ortaya koyar. Çünkü hepimizin doğum anındaki vaatlerini transit eden gezegenler ve Vedik astroloji de kullanılan spesifik bilgiler bu olayların zamanlamasında 12’den vurur.

Her şeye rağmen doğum anında hepimize verilen irade gücünüzü ve düşünme, konuşma tüm eylemlerimizin kaderimize de yansıdığını unutmadan güzellikleri, mucizeleri hayatınıza getireceğine niyet etmenizi tavsiye ederim.

Namaste

www.ebrucinek.com

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir