Boğa burcunda yeni ay

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Bu güzel günün akşamı İstanbul’a göre saat 18.53’te Boğa Burcunun 28 derecesinde bir yeniay meydana geliyor.

Boğa burcunda yeni ay

An haritasına göre 7. evde gerçekleşen yeniay ilişkilere, ortaklıklara, evliliklere, şirket evliliklerine, davalara ve düşmanlara işaret ediyor. Bu dönemdeki girişimlerin bu konularda fakat krizlerle hayatımızda oluşması beklenir.

Yükselen Akrep görünümü de bu alandaki zorlanmayı gösteriyor. Boğa burcu özellikle para ve maddi konforlar açısından en üst düzeyde güven ve istikrar arayışını gösterir. Dolayısıyla bu yönde müthiş bir çaba içerisinde olacağız. Atacağımız adımlar, beraberlikler, evlilikler, finansal yatırımlar ve alım satımların hem sağlam hem de uzun vadeli olmasına dikkat edeceğiz.

Toprak, tarım, gıda, sanat ve sanatçılarla  ilgili konular da bir şekilde gündemimizde olacak. 20 Nisan’da yaşadığımız Güneş Tutulması kendi yöneticisi tarafından tetikleniyor. Her ne kadar iyicil açıları olsa da ev, aile, vatan, millet konularında krizli durumlara işaret ediyor. Bu konularda mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Ayrıca kalabalık gruplar, kitlesel hareket ve isyan enerjileri hala aktif.

Finansal darboğaz etkilerini hat safhada gösterebilir. Ülke haritasında yeniay meclisin bulunduğu alanda meydana geliyor. Finansal kriz, bankacılık, mülteciler ,hukuksal yargısal konular ve uluslararası ilişkiler süreçlerinde sıkıntılar yaşanabilir. Dünyasal ölçekte patlamalar, volkanik hareketler görülebilir.

Boğa Burcundaki gezegen birikimi boyun, boğaz, ses telleri ve tiroit sorunları da yaratabilir. Bu arada ruhsal  enerjilerin devrede olduğunu da söylemem gerek. Göklerden, manevi duygular, iyilik ve merhamet gibi yardımlar da geliyor. Artık toplayabilen olursa ne ala…

Hem olumlu hem olumsuz görünümlerin bir arada olduğu bir kombinasyon bu. Ancak Jüpiter ve Plüton arasındaki etkileşim Yargı-Dini İnançlar-Göçmenler-Uluslararası ilişkiler-finans  konularıyla ilgili köklü çözümler bulmamız için bizleri bir süre daha sıkıştıracak. Ve umuyorum ki eninde sonunda Her şey Çok Güzel Olacak

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Tali
Yönetici
18 Mayıs 2023 09:49

Sıkışmaktan, dilemekten, niyetlerden, dualardan, umutlardan, hayal kırıklıklarından ne çok yorulduk. Kazandıklarımız, sevinçlerimiz, bereketimiz, sevgimiz, paylaşımlarımız da artsın. Ülkece çok fazla iyi ve güzel şeye ihtiyacımız var. Teşekkürler Ebru

1
0
Would love your thoughts, please comment.x