Yayındayız… Yuvaya Yolculuk

Her yol, kendi üzerinde yürüyeni hedefine taşır…

Yola çıkarken, yolun kendisi olmayı düşünenlerle beraber yeni bir yayın ve yeni bir başlangıç ile herkese Merhaba…

 

Hayatın olmazsa olmazları vardır; okumak, yazmak, çizmek, müzik dinlemek, gezmek, koşmak, yemek yemek, nefes almak ve uyumak gibi. Bütün bunları yaparken bazen alışılmış başlangıçlar ile başlar ve öyle devam ederiz, bazen de farkındalıklar yaratıp bunlardan yaşama paylar biçeriz. Hepimiz iş başvurularında CV doldurmuşuzdur. İlgi alanlarına en çok yazdıklarımız; kitap okumak, müzik dinlemek ve spor yapmaktı. Bunlar içinde bir gün hangi kitapları okuyorsun? Okuduklarından anladığın bir şeyler var mı? Bizlerle paylaşmak ister misin? diyene rastlamadım.

Bugün hepimiz o çağlarda okuduğumuz kitaplardan feyz alıp; bildiklerimizi, hatırladıklarımızı ve gördüklerimizi harmanlayıp sanal ortamlardan insanlara ulaştırıyoruz. İnternet üzerinde yayıncılık yapma ve okuyucuya ulaşma şekli artık geçerliliğini baskın şekilde hissettirmeye başladı.  İşte tam da burada, Yuvaya Yolculuk bir dergi olarak kendisini konumlandırmaya ve bireysel alışkanlıklarınızda yer etmeye hazır bir şekilde yayın hayatına başlıyor.

Bu başlangıç yolculuğunda hep birlikte gelişmek ve ilerlemek gibi bir hedefimiz var

Bir çok insana yolda ışık tutmak niyetindeyiz…

Öğrendiklerimizi, bildiklerimizi ve hatırladıklarımızı, cevap arayan insanlara ulaştırmak arzusu içindeyiz…

Eskiyi silmek, yeniyi başlatmak için çaba göstermeyeceğiz. Biliyoruz ki, eski ile yeni aslında hepsi bir başlangıçtır.

Bu yolda hep birlikte deneyimlerimizi harmanlayarak, okurlar ve yazarlar arasında köprü kuracağız ve karşılıklı oluşturacağımız iletişimle de bilinç seviyelerimizi arttıracağız…

Yola çıkıyoruz… Yolda olmak, yol olmak ve yola ışık olmak isteyen herkese hoş geldiniz diyoruz. Yolun sonunda olup oraya gelenleri karşılamak isteyenlere de buyurun diyoruz.

Sevgi ve Işık her zaman bizimle olsun.

Yuvaya Yolculuk Dergisi

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir