Akış

Selam sana selamların bol olduğu ufukların ufuktan da daha yakın oldu aydınlık semalardan selam!

Bizimle buluşma sayını arttırmış olmana seviniriz. Anlatacak şeylerimiz hiç bitmez bizim özlem içinde atan kalplerimiz de durmaz her atışında özlemimizi de pompalar kanımıza karıştırır hoş bizdeki kan akışı da anlayışı da biraz farklıdır ama şimdilik kafa karıştırıcı bilgilere giriş yapmak gereksizdir.

Akış

Altından da altın gümüşten de gümüştür artık her gördüğün her eline aldığın metal. Tüm değersizlik bin kat değere dönüşmüştür bugünlerde attığınız her adım baktığınız her yön paha biçilemez değerdedir bizler için.

Siz de bu değersizlik içindeki değerinizin farkına varın ki her adımınız buralara büyük yankılar ile ulaşsın.

Söylemek istediğimiz şu ki; bugünlerde bir geriye bakıp bir ileri bakan gözleriniz ya da kalbiniz belki de aklınız bir daha geriye bakma ihtiyacı yada algısı hissetmeyecek ve isteği körelecek. Belki de tanımını bile bilemez hale gelecek.

Büyüyor musunuz ne?

Hem de nasıl büyüyorsunuz, büyüyoruz. Laf olsun torba dolsun diye değil biz tüm söylediklerimizde ciddiyizdir. Boğum boğum halka halka iç içe geçen balonlar içindeki akıl almaz gezegeninizin hızla ilerliyor olması dinamikleri değiştiriyor mu? Kesinlikle değiştirmekte. Ancak sizin değişen dinamiğiniz içinde asıl yolu bulmanız ise özünüzün peteklerinde saklı. Bizler arılarınız olarak orada bal yapmaya pek bir hevesliyiz. Türlü türlü çiçeklerin polenlerini taşırız da en güzel balı yaparız sizin için. Yeter ki siz o peteklerdeki baldan biraz da olsa tadın yeter ki siz onların biraz olsun farkına varın. Arada bir sesimiz de rahatsız etsin sizi vız vız vızıldasın kulaklarınız da artık sizinle direkt konuşabilelim halinizi hatırınızı sorabilelim. Derdinizi dinleyebilelim.

Tamah edin dostlar tamah edin ki içselliğiniz uyansın ve hissiyatınız artsın. Ne olursa olsun dünyanızın ve sizlerin emin ellerde, ellerinizde olduğunu bilin ve hissedin.

Aşkın en saf halinden aktık ulaştık da dolduk sizlerde. Ferahlığın en coşkulusunu tattırmak istedik her tınısında sözlerimizin. Yerdiğini yücelt yücelttiğini de yer ki dönsün tam anlamı ile tersine tüm boyut içindeki zıtlıklar yerleri yerlerinde iç içe ya da yan yana duran değiştirsin yerini bulsun kendini diğerinin izinde ki Belki o anlar içinde eren olsun tek olan gerçeklik içindeki ve dışındaki yani oluşun her hali içindeki birliğe ve birlik içindeki şefkatli ellere

Sevgin sevgimiz üstüne saygın canın ta derininde

Sağlıcaktan da öte neşe ile kalın dostlar içindeki dostlarımız

Göklerden selam olsun canınızın ta içine en derinine

Akış…

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir