Akrep Burcunda Ay Tutulması

Yılın ikinci önemli tutulması 16 Mayıs Pazartesi sabahı Akrep burcunda gerçekleşiyor. Akrebin gizemli, karanlık, ürkütücü manyetizmasına Satürn baskısı da dahil olunca oldukça gerilimi yüksek enerjiler ortaya çıkacak gibi görünüyor. Dolunay görünürlüğüyle birlikte tutulma etkileri hayatlarımıza sirayet etmiş tüm negatifleri ortaya çıkarabilir.

Akrep Burcunda Ay Tutulması

Akrebin sabit kararlı ancak derinlerde yatan tüm korkuları, saplantıları, hırsı, intikamı ve sırları olanca çıplaklığıyla açığa çıkıyor. Negatifin peşinden gitmekte ısrar edenler yıkımı, şifalanmayı seçenler ise kurtuluşu yaşayacak. Akrebin ölüm kalım mücadelesi haritalarınıza göre hangi konularda verilecekse bilmeliyiz ki buradan sağ ve salim olarak çıkmanın yolu yanmaya gönüllü olmaktır.

Dönüşümü kabul etmek yeni bir ”ben” inşa etmenin en kestirme yoludur. Dönüşümü başlatan olaylar bazen kayıplar, çözümsüz gibi görünen sağlık sorunları olarak gelebilir. Burada bir Akrep gibi sezgilere kulak verebilir ve gücümüzü yine kendi sessizliğimizden alabiliriz .Biraz durmak, beklemek doğru ile yanlışın ayırt edilmesi konusunda bizlere gayet yardımcı olabilir.

Aklımızı temsil eden Merkür de kendi iç sesimize yönelmemizi söylüyor. Anlaşılan dünyasal ölçekte yaşanacak büyük kırılmalara bireysel olarak da hazırlanıyoruz. Kendi karanlığıyla yüzleşmiş, gölgeleriyle dans edebilen bilge ruhlar olabilmemiz için bu yoldan geçmemiz gerekiyor. Akrep tutulması özellikle maddi kaynaklar, bankacılık, ödemeler, vergi, kredi, borçlar, yeraltı kaynakları, madenler, yeraltı ve havacılıkla ilgili kazalar, cinsel hastalıklarda artış, cinsel suçlar, adalet mekanizması, özgürlüklerin kısıtlanması, üniversiteler, mülteciler ve dış ticaret konularında bazı engeller, kısıtlanmalar ve zorlanmalarla geliyor.

Bu ülkede yaşayan herkesin gayet aşina olduğu ekonomik problemlere yenileri eklenebilir. Bu sebeple önce sükûnet sonra da farkındalık diliyorum. Ve en çok da bireylerin kendi gücünü fark etmesini…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x