Akrep burcunda tutuluyoruz

25 Ekim’de saat 13.48 sularında Akrep Burcunun 2 derecesinde parçalı bir güneş tutulması yaşayacağız. Akrebin ölüm, yokluk, sonlanma, güç, tutku, şehvet, suç, gizem ve geri dönüşü olmayan değişimlere işaret eden enerjisine maruz kalacağız. Akrep/Boğa aksı güç ve dünyevi değerler teması üzerinden hayatlarımıza dokunmaya devam ediyor.

Akrep burcunda tutuluyoruz

Venüs kavuşumlu tutulmada paraya, ilişkilere ve değerli bulduğumuz herşeye dair bakış açımız değişiyor. Tutulmalar kadersel olayları getirdiğinden finansal açıdan yaşanması muhtemel kırılmalara hazırlıklı olmalıyız. Akrebin nihai sonlanma çağrışımı bize yaşanacak değişimin bir sonlanma enerjisi üzerinden geleceğine işaret ediyor. Dolayısıyla borsa, bankacılık gibi para piyasalarında bazı krizli durumlar beklenebilir.

Kişisel anlamda ilişkilerde de tamam ya da devam kararına gidebiliriz. An haritasında Plüton’un yükselene eşlik etmesi sabır gösterilmesi gereken zamanlara, yöneticilerin sorumluluklarında ve görevlerinde köklü dönüşümlere işaret ediyor. Sudan ve kimyasallardan gelebilecek tehlikeler, salgın hastalık, uyuşturucular, göçükler, depremler ve gerçeklerin örtbas edilmesi gibi negatif etkiler devrede.

Ülkemizin Güneşi üzerinde olacak tutulma sonrasında liderler ve üst düzey yöneticilerle ilgili flaş gelişmeler yaşanabilir. Sanatçılar, sporcularla ilgili haberler, vefatlar, gençler, çocuklar ve özellikle kadınlarla ilgili de işlenebilecek suçlara tanık olabiliriz maalesef.

Sağlıkta ise üreme organları ve mesane rahatsızlıkları artabilir. Akrep/Boğa tutulmaları sabit ve inatçı enerjilerde olduğundan değişime dirençlidir. Dolayısıyla yaşanması muhtemel kırılmalar daha şiddetli ve can yakıcı olabilir.

Güney Ay düğümü bendinde gerçekleşecek bu tutulma bizlere bırakmamız gereken hayat dinamiklerini hatırlatacak. Esnek ve gönüllü olmaya çalışalım…Sevgiler…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x