Akrep Dolunayı

27 Nisan’da Akrep Burcunun 7 derecesinde oldukça zor bir dolunay yaşayacağız. Ve bu dolunayla birlikte Ay’ın karanlık yüzüyle karşılaşıp biraz sarsılabiliriz.

Akrep dolunayı

Gökyüzündeki yoğun Boğa enerjisiyle biraz yavaşlamış ve nefes alır gibi olmuşken maalesef hevesimiz yarıda kalıyor. Akrep enerjisinin hipnotik etkisi bizi krizli de olsa değişmeye ve bunu kabullenmeye zorlayacak. Maddi kaynaklar, mülkler, bunların kullanılması ve paylaşılmasıyla ilgili bizleri sıkıntıda bırakacak durumlar oluşabilir. Belki de elimizde tuttuğumuz şey, uğraştığımız konu aslında göründüğü gibi değildir. Görünenin ardındaki sır, bilgi ve asıl gerçekle karşılaşabiliriz.

Yıl boyunca Uranüs Satürn gerginliği hiç bitmeyen inşaat gürültüsü gibi kafamızın arkasında bir yerlerde uğuldamaktaydı. İşte şimdi de bu kombinasyona damgasını vurarak sesini daha çok duyuracak.

Plüton’un konumuna bakılırsa dünyasal ölçekte tüm yönetimler muhafazakarlığı bırakmak, bütünü kucaklayacak yeni yöntemler geliştirmek adına sınavlarını veriyor. Bu sebeple takip eden günlerde toplumlarda gerginliğin artması, otoriteye başkaldırma ve direniş hareketlerinin görülmesi söz konusu olabilir. Seslerin bastırılması yönetimleri güç kullanmaya itebilir. Akrebin derdi güç, parasal güç ve manipülasyondur.

Dolayısıyla parasal konularda yaşanacak krizlerin sonuçlarını yöneticilerin alacağı oldukça sert karar ve uygulamalardan görebileceğiz. Ülke haritasında Ülkemizin Güneşi üzerinde gerçekleşecek bu dolunay yöneticileri doğrudan ilgilendiriyor. Siyasi kişilerden, sanat ve spor camiasından ortaya çıkabilecek sır ve skandallar, sağlıkla ilgili haberler ya da vefatlar olması ihtimal dahilinde.

Bankacılık sistemi, borsa, vergi ve borçlanmalarla ilgili kritik gelişmeler, zorlayıcı kararlar duyabiliriz. Bu güçlü Akrep enerjisi sabitesi Satürn ve 8. ev etkisiyle yer hareketlerine sebep olabilir. Tablo pek iyi görünmese de ben Cenap Şahabettin gibi düşünürüm hep...”En geveze kuş ümittir. Kalbinizde hiç susmaz”

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir