Boğa Burcunda Ay Tutulması – Akıntıya Kapılıyoruz

19 Kasım saat 11.57 de Boğa Burcunun 27 derecesinde bir Ay Tutulması meydana geliyor. 4 Ocak 2022’de Ay Düğümlerinin Akrep/Boğa hattına geçmesinden önce alıştırma mahiyetinde tadacağımız zor bir enerjiyle karşı karşıyayız. Ama ben her zamanki iyimserliğimle haritada önce bize yardım edebilecek gezegenlere baktım ki tüm sermayeyi oraya yatıralım:)) Çıka çıka karşıma Plüton ile Neptün çıktı. Sözün özü gökyüzü diyor ki ”ilahi sistem bir bedel indirecek ama sen bunu kabul eder sonuçlarından ders çıkarırsan o da senin hayatındaki çeri çöpü silip süpürecek”

Boğa Burcunda Ay Tutulması

Tutulmaların etkileri yaşamımızda genellikle yol ayrımları ya da yeni başlangıçlar olarak gözlemlenen kadersel olaylar olarak belirir. Bu tutulmada ise Boğa/Akrep ve Kova enerjisinin çekişmeli pozisyonu toprak, tarım, gıda, para piyasaları, yeraltı kaynakları, mülteciler, inanç ayrılıkları, hukuk sistemi, sosyal hak ve özgürlükler, grevler, isyanlar, gösteriler, dijital platformlarda yaşanacak gelişmeler, depremler, patlamalar, hava kazaları gibi pek çok olasılığı gündemimize taşıyabilir.

Tutulmanın Algol sabit yıldız enerjisini tetiklemesi işleri biraz daha zorlaştırıyor. Algol, Perseus tarafından öldürülen Medusa’nın kesik başını temsil eder. Bu isim ”iblis” ”kötü ruh” veya ”şeytan” anlamına gelen Arapça ”Al Ghoul” kelimesinden türemiştir. Bu sebeple göklerin en talihsiz yıldızı olarak anılır. Mitolojik hikayesindeki gibi Baş, boyun, kafa kazaları, şiddetli ölüm, tecavüz, büyücülük ve aşırı hastalıkla ilişkilendirilmiştir. Bu sebeple kovid ile ilgili vaka ya da varyant artışı görülebilir.

Tutulma anı haritasında Uranüs ve Marsın durumu ani kaza ve patlama riskini arttırıyor.  Sabit burçlardaki tutulmalar deprem ihtimalini de güçlendiriyor. Jüpiter’in büyütme ve abartma etkisi yüzünden olayların sonuçlarını olduğundan daha fazla hissedebiliriz. Venüs’ün konumu ise ani kontakların kurulduğu hızlı başlayan

İlişkilere ve aynı zamanda sıra dışılık içeren bir gizliliğe işaret ediyor. 7-14 Aralık haftası tutulma etkilerini yoğunlukla göreceğimiz zorlu bir hafta olabilir. Pek güzel şeyler söyleyemesem de her şerde bir hayır olduğunu bildiğimden iyi bir kapanış yapmaya karar verdim. Plüton hayatımızdaki kımıl zararlılarından arınmak için gereken gücü, Neptün de İlahi sisteme olan güven duygusunu veriyorken korkacak neyimiz olabilir?

Sabır, Sevgi ve Bilgiyle kalın…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir