Kova Yeniayı

10 Şubat gecesi Kova Burcunun 20 derecesinde bir yeniay meydana geliyor. Aslan Burcu dolunayını sağ salim atlatanlar için söylemeliyim ki heyecanın dozu daha da artacak. Kova enerjisi toplumsal olayları, özgürlükleri hak ve arayışları temsil eder. Ancak bu arayış kuralların dışına çıkmak gibi isyankar hareketler de doğurabilir. Bu bağlamda sınırları zorlayan olaylar ve durumlarla karşılaşacağımız söylenebilir.

Kova YeniayıAnın gök görünümünde Akrep Burcunun yükselişi ve ülkemizin Jüpiter’iyle kavuşması gelecek krizin adresini veriyor diyebiliriz. ”Herkes için adalet teması” seslerin yükselmesine sebep olurken, finansal krizin boyutları yeter artık dedirtebilir. Yine anayasa, hukuk mevzuatı, üniversiteler, medya ve gazeteciler için kötü sürprizler duyabiliriz. Konuşmalarımız ve kafamızın çalışma şekli de oldukça sıra dışı olacak.

Y eni şeyler denemeye, var olanı değiştirmeye, hakkını almak için sonuna kadar gitmeye ve başkaldırmaya son derece açık olacağız. Dilimizin kemiği yok bu dönemde, büyük lafCastra Sabit Yıldızı lar edebilir var olan ilişkileri koparabiliriz. Ülke haritasında finans, borçlar, ödemeler, vergilerle ilgili konuları beklenmedik yeni gelişmelerle aktive edecek bu yeniay. Haklı konularda, haddi aşmadan çabalayana ilahi yardım ve destek elbette ki var.

Castra Sabit Yıldızı etkileşimiyle de siyasette önemli değişiklikler, skandallar, ilginç iklimsel olaylar, depremler ve ayaklanmalar da istenmeyen olasılıklar arasında yer alıyor. Kalp tansiyon sorunları olanlar için dikkat edilmesi gereken günler. Hepimize kolaylıklar dilerim…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Murat Tali

    Bir gün tüm gezegenler insafa gelecek 🙂 çünkü insanlardan umudu kesecekler ve şu akışı değiştirelim diyecekler 🙂 diğer türlü namümkün görünüyor dönüşmek ve iyileşmek. Teşekkürler Ebru 

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir