Anne rahmine dönme

Erkeklerin ‘iki bacak arasına girme’ arzusunun aslında ‘anne rahmine dönme’ özleminin bilinçsiz bir çabası olduğunu biliyor muydunuz?

Çünkü orası güvenli ve korunaklı bir yerdir; bu nedenledir ki bu arzu, anne şefkatine aç ya da kadınlar tarafından canından bezdirilmiş erkeklerde daha fazla görülür.

Anne rahmine dönme

Öyle ya da böyle, elbette erkeklerin sadece bu eylemi gerçekleştirmesi değil, bu tür bir niyet beslemesi dahi partnerini aldatmaya girer ki zaten benim de bunları yazma amacım aldatmayı haklı çıkarmak, doğal kabul etmek, aldatmaya gerekçe bulmak ya da aldatmanın gerekçesini hafifletmek değil; aldatma denen ve neden gerek duyulduğu hala anlaşılamamış bir duruma açıklık getirmek…

Kadınlar; erkeklerin niyet ve çabasını anlayın ama onları affetmeyin çünkü affederseniz yine yaparlar; bu yüzden o ilişkinin defterini kapatın ve bir süre kendinizle başbaşa kalın. Onarım süreci bitmeden de yeni bir ilişkiye yelken açmayın yoksa aynı şeyleri yine yaşarsınız.

Ve erkekler; lütfen siz de bu durumu kadınlardan bağışlama dilenmek için kullanmayın; yaptığınızın sorumluluğunu üstlenin ve onurunuzla gidin. Annenizle olan hesaplarınızı kapatmadan da kadınlarla ilişkiye girmeye kalkışmayın; başka kadınların da canlarını yakmayın…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Bulut
Bulut
22 Haziran 2021 16:38

Cinselliğin rahme dönme isteğiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ben de anne rahmine dönmek isterdim ama bunun cinsellikle alakası yok bana göre.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x