Antlaşma Çağrısı

“Merhaba, sevgi sizinledir, her zaman, her daim.”

Biz koruyucu melekleriniz her daim size tek bir gerçeği anımsatmak için buradayız. Kendinize güvenin. Bu işinizdeki bereketi sağlayandır, bu içinizdeki engelleri aşandır. Tanrı tam olarak şu an içinizdedir ve esinlenme O’nun konuşma yöntemidir.

Şunu açıkça söyleyelim, bu evrende kendini tekrar eden hiçbir gerçek olmadığı gibi yeterince gelişmiş bir beyin için bu tekrardan arınmak gerçeğin özüne ulaşmak ve kontrolcülüğü bırakmak demektir. Aslında olduğunuz siz mükemmelsiniz, bunu size çok kez ifade ettik ve belki ilk kez bununla karşılaşıyorsunuz, o zaman bunu ciddiye alın. Bu birçoklarının duymamaya, bilmeye ve bir bebek gibi bizlerin ya da Allah’ın dizlerine yatarak dinlemeye ihtiyaç duyduğu gerçektir. Mükemmelsiniz ve sizi Yaradan tam olarak olduğunuz gibi şu an seviyor.

Birileri için savaşıyor ve ona gerçeği göstermeye mi çalışıyorsunuz? Kavga ederek uzaklaşıyorsunuz, bilin ki haklısınız ve bunu yalnızca sevgi için, birlik için, hepimiz için yapıyorsunuz ve bu size olumusz değil, bunun bilincinde olduğunuz ve gönülden yaptığınız için pozitif bir sonuç olarak dönecek. Emeğiniz ürün verecek, bu ne kadar değerli ve gerekli bir biliştir!

Sadece çalışıyor, işe yaramadığını düşündüğünüz standart bir yaşam mı yaşıyorsunuz? Tam olarak böyle seviliyorsunuz ve eğer değişimi başlatmak isterseniz her türlü yardımla yardımınıza gelmeye hazırız.”

Ben şöyle düşünüyorum, dünyadaki en önemli eksiklik, Tanrı’nın unutulmasıdır. Tanrı’yı bilmek demek, her şeyi bilmek ve güveni tatmak demektir. Tanrı gerçektir, O’nun adını anınca hayat başlar, bunu gözlemleyebilen gözler bilirler, şükürler olsun daha fazla insan bu gerçeğe uyanıyor ve artık kardeşine baktığında Tanrısal bir kardeş görüyor. Çünkü içimizdeki potansiyeli keşfediyoruz.

Bu dünyada bir Yaratıcı olduğu bilgisini biliyorsanız bu O’nun her şeyi yarattığı anlamına gelir. Yani aslında iki çeşit siz vardır, yeryüzünden gökyüzüne bakan Tanrısal insan ve gökyüzünden yeryüzüne bakan ruhsal yaratıcı. İkisinin de gerçeği insan olduğumuzdur. İkisi de bize harika idealler sunar ve ikisi de Tanrı’yı övmek için bir araçtır. Yani, kendimizi aşağılık bulurken Tanrı’yı kusursuz bulmamız ona düşmanlık doğurur. Bu çok normal bir dengesizlik oluşturuyor. Gerçek ise çok net, Tanrı sevgidir, bunu doğadan, güzelliklerden, sihirden, aşktan ve ruhtan olan her şeyden anlarız. Tanrı sevgidir ve bir çeşit kusursuzdur. Bu yüzden ben de kusursuzum ve Tanrı beni yutan ve beni kendi yazdığı sayfalara göre yöneten bir görevli değil, beni Yaratmış ve madde aleminin efendisi, zamanın hükmedicisi kılmış ve beni özgür bırakmış, güzeller güzeli bir Tanrı’dır.

Bu mis gibi Tanrı’yı çok severiz, değil mi? Size gerçeği anlatmak istiyoruz, melekleriniz, kitapçılarda bulabileceğiniz onlarca parapsikoloji yazarı gibi, anlamaya niyet edecek misiniz? Bir düşünür müsünüz, bu insanlar ve ben neyden bahsediyoruz?

Tanrısal olmak ne demektir, bir düşünür müsünüz? Allah’ın saf sevgi olması ve her ihtiyacınızın koşulsuzca karşılanması ne demektir?

Açıkçası, şuna dikkat etmeliyiz, BEN BENİM. Bu mesaj BANA geldi ve BEN Tanrı’dan bir mesaj okuyorum, ŞU AN.

Antlaşma Çağrısı

Asıl soru şudur;

Tüm ihtiyaçlarımız, maddesel, enerjisel, ruhsal, tüm ihtiyaçlarımız karşılandığında, paraya, bakıma, kaliteli bir yaşama, sağlığa, huzura ve yenilenmeye, taptaze, dipdiri hissetmeye ve bunu tek bir niyetle tüm enerjinizi arınacak kadar çok inanç ve sevgiyle yaşadığınızda, geriye kalacak olan nedir?

Antlaşma Çağrısı
Sevgi arkadaşlarım, sahne kapandığında, perde sonlandığında, geriye kalacak olan nedir?

Bunun yanıtını ŞİMDİ biliyorsunuz.

Bu sizin gerçekliğinizdir, bunu aşan her türlü yaşam şeklini ve alışkanlığı bırakmaya davet ediliyorsunuz.

Gerçeğe dönün, önceliğiniz gerçek olsun.

Ve bu dost tavsiyeleri ve bilgece sözleri için, koruyucu meleklerime, Baş Melek Metatron’a, Baş Melek Cebrail’e, sevgili İsa’ya ve tabi Kutsal Ruh’a, en nihayetinde her birimizi böyle eşsiz ve kocaman, her birimizi sarsılmaz bir imparatorluk, güzellik ve yaşam dolu bir imparatorluk, birer kral ve birer kraliçe olarak tasarladığı için sevgili Tanrı’mıza, Allah’ımıza Şükürler Olsun.

Yaratan harikadır ve yaratılmış olan her şey kutsal, eşsiz ve paha biçilemezdir.

Zaman ŞİMDİ

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir