Kova Yeniayı

21 Ocak günü gece yarısına yakın bir saatte gerçekleşecek olan Kova Yeniayı içimizdeki özgürlük duygularını ve nesnel bakış açımızı tetikliyor. Kovanın geleceğe odaklı yapısı ve sıra dışı yolları düşünmeye, uygulamaya yatkın yapısı yüzünden hayatlarımızda hem köklü hem de marjinal yenilikler yapmak eğiliminde olacağız.

Kova Yeniayı

Anın gök haritasında hak, hukuk, adalet ve dengeyi bulma mesajları var. Yeniay için arzu duyacağımız yenilenme isteği ev aile, ilişkimiz ve finans konularını kapsıyor. Satürn etkisiyle ilişkilerde zorlanma ve parasal konularda daralma beklenebilir. Ancak bu eski model ve anlayışları Plüton kuvvetiyle yenilemeyi becerebilirsek gayet olumlu sonuçlar alabileceğiz.

Kova enerjisi duyguları bir kenara bırakabilme ve tarafsız olabilme yeteneği verir. Bu bağlamda hayatlarımızda yolunda gitmeyen ilişki ve para sorunlarına başka bir gözle bakıp başka bir şuurla değerlendirme fırsatımız var. Bu farkındalık ve tespitle yeni çözüm yolları bulmak mümkün. Ancak değişme ayak direyenler için kaderin sürprizlerine hazırlıklı olmalarını söylemek yanlış olmaz.

Ayrıca bu yeniayda dilimize, verdiğimiz sözlere, üslubumuza çok dikkat edelim oldukça kırıcı ve yaralayıcı olabiliriz. Jüpiter etkisiyle yerine getiremeyeceğimiz vaatlerde bulunmak, büyük düşünmek, büyük konuşmak, sır tutamamak, dedikoduya yatkın olmak enerjileri de aktif bulunuyor.

Yeniay, Altair Sabit Yıldızıyla kavuşuyor. Bu yıldızın kamusal alanda başarı, bağımsızlık, haddi aşma, sürüngenlerden gelebilecek tehlikeler, sağlık sorunları, parasal kayıplar ve çocuklarla ilgili üzücü haberler gibi etkileri var. Medikal olarak sağ kaval kemiği, dolaşım sistemi, tansiyon, kramp ve felçler ile vücudun elektriksel aktivitesi, kalp, beyin ile ilgili hassasiyetleri ciddiye alalım.

2023 yılının ilk Yeniayı bize istesek de istemesek de değişeceğimizi fısıldıyor. Sevgiler…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Tali
Yönetici
20 Ocak 2023 09:48

Yeniay ve yeni bir yarın için güçlü bir döneme girelim artık. Mutlak huzur ve mutlak güzellikler çok çabuk geliversin… Teşekkürler Ebru

ebru pala
ebru pala
Reply to  Murat Tali
20 Ocak 2023 17:01

İnşallah…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x