Birlikte yaratalım

Bazen süreçten korkarız; Uçağa bineriz, uçağın düşeceğinden korkarız. Çocuğumuz ateşlenir, havale geçireceğinden korkarız. Boşanma aşamasına gelmişizdir ama o süreçte eşimizin çok büyük sorunlar çıkaracağından korkarız. Bu durumlarda danışanlarıma şunu tavsiye ederim. Güzel bir sonuca odaklanın ve sadece onu düşünün.
Mesela uçakta mısınız, gideceğiniz yere varmışsınız, keyifle geziyorsunuz, hep o anı düşünün derim. Ya da çocuk ateşli ve siz telaşlanıyor musunuz? Ona gerekli bakımı yaparken bir yandan onun iyileştiğini ve birlikte parkta neşeyle koştuğunuzu hayal edin derim. Boşanmanın zor geçeceğini mi düşünüyorsunuz? Kendinizi boşanmış, yeni evinizde huzurla otururken hayal edin derim.

Birlikte yaratalım

Geleceğimizi de duygu ve düşüncelerimizle biz yaratırız ve hayal kurmak yaratımın başlangıcıdır.

Şu anda da güzel bir geleceği hep birlikte yaratabiliriz.
Bir çok şifacı arkadaşımla birlikte bir çok watsapp grubu kuruldu her gün dünyadaki tüm insanlar için meditasyon yapıyor ve ışığı yüksek tutmaya çalışıyoruz ama biliyorum ki hep birlikte daha güçlüyüz. Bu yüzden sizin de bu sürece katılmanızı istiyorum. Gruplara katılmanız meditasyon yapmanız şart değil yalnızca moralinizi yüksek tutun.

Sürece çok kendimizi kaptırınca, moralimiz bozuluyor, enerjimiz düşüyor ve 3. boyuta çakılıyoruz. Bunu kolay atlatabilmek için bu süre içinde neler olabileceğine değil sonuca odaklanın. Bu günlerin ve çektiğiniz tüm korkuların bitmiş olduğunu düşünün, kendinizi en sevdiğiniz yerde, en sevdiğiniz şeyi yaparken hayal edin, derin, rahat nefesler alın, mutlu hissedin ve şükredin.

Bunu her gün aklınıza geldikçe yapın. Kötü bir haber duyduğunuzda hemen düşüncenizi oradan çekin ve bunu yapın.

Her şey geçer. Bu da geçecek, umudunuzu yitirmeyin içinizi ferah tutun. Birlikte başaracağız. Biz birlikte Bir’iz.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir