Boğa Burcunda Güneş Tutulması

Yılın ilk tutulması 30 Nisan gecesi Boğa Burcunun 10 derecesinde gerçekleşiyor. Yavaşlamak, keyif almak, güvende olmak, huzur, toprak, sanat, para, güzellik, estetik, ilişkiler, yeme içme ve mülkler demek olan Boğa temasına anilik ve sürpriz değişimlerin habercisi olan Uranüs de eşlik ediyor. Boğanın sabit, dediğim dedik o değişime dirençli inatçılığı olmayacak yerden kırılma yaşayacak.

Boğa Burcunda Güneş TutulmasıKadersel değişim ve yeni başlangıçları ifade eden güneş tutulmaları özellikle bu görünümde almış olduğu iyicil açılar dolayısıyla gayet pozitif etkiler barındırıyor. Bu enerjileri iyi değerlendirmenin en önemli ipucu ”sabırlı olmak” olabilir.

Uranüs’ün gerçekleştireceği beklenmedik duruma direnç göstermeden kabule geçmek, barındırdığı fırsatları görmek ve boğanın sabrıyla çalışıp meyveleri toplamayı beklemek süreci var önümüzde. Özellikle maddi kaynaklar, parayı ve mülkleri değerlendirmek konuları ve ilişkilerle ilgili yeni durumlara hazırlıklı olmak gerekiyor. Kuzey yönlü bu tutulmada tarım, topraklar, topraktan elde edilecek ürünler ve kazançlar ile gayrimenkul konuları hep gündemimizin baş sıralarında olacak.

Özellikle Uranüs’ün Boğa enerjisiyle harmanlanması tarım ve üretime teknolojiyi sokmak gerekliliği ile gıda üretimiyle ilgili yeni fikir ve yaklaşımlar getirebilir. Aynı şekilde sanat, estetik, güzellik, tekstil, dijital para ve yatırımlar, elektronik ürünler, uzay ve havayolu yatırımlarında yenilikler, gelişmeler beklenebilir. Para kazanma kaynakları da özellikle bu konular çevresinde yoğunlaşabilir. Tutulma yöneticisi Venüs kavuşum yaptığı Jüpiter ille Balık Burcunda fiziksel ve ruhsal şifalanmayı müjdeliyor.

Sanatçılar için ilham perilerinin uçuştuğu, ilişkilerde anlayışın ve uyumun zirve yaptığı zamanlar. Ülke haritasına göre ise Meclis gündeminde olağanüstü hareketli bir döneme işaret ediyor. Devletin en tepesinden yapılacak sevimli hoş açıklamalar olsa da seçim dönemi ve tarihinin çokça tartışılacağı günler var önümüzde.

Tutulma enerjilerinin yeniden yoğunlaşacağı günler olan 7 Haziran-20 Temmuz- 2 Ağustos civarı kendimizde ve çevremizde olan olaylar için ekstra farkında olmakta fayda var. Beklenmedik yeniliklere kucak açmak ve içindeki fırsatları görmek. Sonra da çokça çalışıp sabırla beklemek. İşte Boğa temalı tutulmanın ana fikri… İyilikler getirmesi dileğiyle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gülay Şimiek
Gülay Şimiek
1 Mayıs 2022 11:29

Kaleminize sağlık Ebru Hanım.
Bu tutulma iyilikler getirsin.
Sevgiyle kalın.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x