Merkür retro yapıyor

Merkür 27 Eylül itibariyle Retro yani geri hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar Terazi Burcunda işimizle, eşimizle olan ilişkilerimizi ve her türlü ortaklığımızı sorgulayabilmemiz, yeniden düzenleyebilmemiz için bize biraz mola verdirecek.

Merkür retro yapıyor

Böyle zamanlarda hukuk, adalet, siyaset ve yakın ilişkilerde pek yol kat edemeyiz. Genelde kökü eskiye dayanan durumlar çözülmemişse tekrar halledilmek üzere karşımıza çıkar. Bunlar eski aşklar, arkadaşlar, sözleşme anlaşma hataları, yanlış anlaşılmalar, elektronik arızalar, hukuksal gecikmeler, siyasi üslupsuzluklar, trafik, yolculuk ve taşıma sorunları olarak karşımıza çıkabilir.

Merkür’ün retro dönemlerinde yeni girişimler yapmak yerine zihni dinlendirmek, havalandırmak hayatın bu çılgın akışına nanik yapmak daha iyi bir fikir gibi duruyor. Merkür Retro bitimine kadar Mars ve Güneşle birlikte Terazi Burcunda bir stelyum oluşturuyor. Güçten çaptan düşmeden, taraf tutmadan kendimizi ortaya koymak ve dengeyi bulmak için koşuşturacağız.

Satürn ve Jüpiter’den destek, Plüton’dan köstek açılar var. İş hayatında üstlerle ve aile büyükleriyle ilişkilere dikkat. Bu görünüm daha geniş ölçekte yasa koyuculardan gelebilecek acı reçetelere işaret ediyor. Sosyal çevremizi, yaşam amaçlarımızı yeniden gözden geçirebilir ve bu konuda Kova enerjisinden yardım alabiliriz. Toplum yararına düşünülen her fikir filizlenebilir. Teknolojinin daha çok hayatımıza girebilmesi için gerekli altyapı ve donanım tamamlanabilir.

18 Ekim’e kadar tüm çevremizle, ilişkide olduğumuz herkesle arayı düzeltebilir, işleri yeniden yoluna koyabiliriz. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x