Güneş Gibi Işıldama Zamanı

Sevgili dostlar yaklaşık bir aydan bu yana 21 ağustos güneş tutulması hakkındaki haberleri heyecanla okuyorum. Astrolojik bilgiler son yılların en güçlü tutulması olacağını söylüyor. Güneş tutulması tarih boyu insanları hep ürkütmüş, oysa ki bu güçlü tutulmaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşırsak ,birlik bilincine, kalplerimize, insanlığa,kısacası bütünün hayrına olacağına dair güçlü inançlarımızı daha da kuvvetlendirmeliyiz.

Uzmanlar bu tutulmanın özellikle kalp çakramızı etkileyeceğini söylemiş. Bu ne demek?

Artık unutulmuş kalpleri hatırlama zamanı.
Artık o hak ettiğimiz güzelliklere kucak açma zamanı. Yeni kapıları açmak için eski kapıları kapama zamanı.
Bu dönüşümü ve değişimi yaşamak ve bilincimizi daha da yukarılara sıçratmak için cesur olma zamanı.

Ve biz cesareti seçenler aynı zamanda sevgiye hizalanmanın, bireysel titreşimlerimizi yükseltmenin zamanı. Bizim yükselişimiz gaianın yani dünyamızın da titreşimlerinin yükselmesi demek olduğunun bilincinde olmamızın farkındalığına erişmek zamanı.

Değişim biz istesek de istemesek de gümbür gümbür geliyor. O halde korkunun bize bir faydası olmayacağını kavradık. Peki bize düşen nedir? Nasıl şifalanacağız? Bu süreci nasıl atlatacağız? diye sorulduğunda, hani sörfçüler dalgaların içinden geçerken; cesaretle ve güvenle yüzeye çıkarlar ya işte aynen öyle kalp gücümüzün cesaretiyle, kalp çakramıza, nefesimize yönelerek ve o deli gibi tutunduğumuz hayatımızda bize hizmet etmeyen eskiye dair ne varsa enerjileri, kişileri, alışkanlıkları, kısacası ayrık otlarını ayrıştırma zamanı geldi!

Yürekten vereceğimiz kararlar, öfkeden uzak durmak, pozitif kişilerle zaman geçirmek, sevgiye, şefkate ve merhamete hizalanmak..

Ne demiştik dostlar özellikle kanallık mesajlarında nefesinize yönelin mesajları son günlerde ardı ardına önüme çıkıyor. Nefes bizi korkularımızdan özgürleştirecek bir Tanrı armağanı. O kesildiginde yaşam bitiyor. Kalp çakramızı şifalandıracak harika bir anahtar. Madem bu tutulma kalbimizi şifalandırmak için bir fırsat; kalbimiz şifalandığında her zerremizin şifalanacağından da emin olalım.

Kendimizi sevmek varlığımızı onurlandırmak olanı kabul etmek önce kendimize sonra 1’e katkıda bulunacak. O halde bu günü bir fırsata çevirmek için kalbimize, nefesimize, meditasyona odaklanalım. Bu akşam 22:22’de Facebook sayfamda canlı yayında sevgiye hizalanacağımız, kalp çakramızı,bizi bütünü hissedeceğimiz bir şifa çalışmasında buluşmak dileğiyle.

Yenideyiz sevgideyiz

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir