Hayatınızdaki düğümler çözülüyor

13 Mart 2019 tarihinde Gandanta derecelerinde yolculuğuna başlayan Jüpiter, 8 Mayıs 2019 tarihine kadar bu pozisyonunda ilerlerken enerjisini yaymakta zorlanacak.

Gandanta dediğimiz boğulma dereceleri gezegenlerin ilk üç ve son üç derecelerinde gerçekleşirken su grubundan ateş grubuna geçiş noktalarında oluşur.

Hayatınızdaki düğümler çözülüyor

Jüpiter, hali hazırda 29 Mart 2019 tarihinde Akrep’in zehirli kuyruğundan Yay burcu alanına geçmeye hazırlanırken özellikle 21 Mart 2019 tarihine Mars tarafından baskı altında kalmasından dolayı mümkün oldukça yaşam alanlarınız da bu hafta sonuna kadar önemli kararlar almamaya çalışın.

Jüpiter doğası gereği bolluk, bereket, para, uzun seyahatler, hukuk, bankalar, din, inanç, çocuklar, evlilik, ilişkiler, genişleme, eğitim gibi alanlardan sorumlu olduğu için yaşam alanlarınız da bu konularla bağlantılı ani değişimler, kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylar karşısında endişelenmek yerine bu sorunları artık sonlandırmanız, son noktayı koymanız gerektiğinin farkındalığını kazanmanız gerekiyor. ” Gant” sanskritçe düğüm, ” anta” son anlamına gelir. Yani hayatınızda bu konularla bağlantılı odağınıza gelen konular için son düğümü artık çözmek zorundasınız.

Jüpiter 8 Mayıs tarihine kadar bu derecelerde ilerlerken yağmur, sel, deprem gibi doğa olaylarının yanı sıra sadece ülkemiz değil tüm dünyada siyasi figürlerle halk arasındaki adalet arayışının artması dışında maalesef şiddet ve kazalar gibi yıkıcı olaylara da neden olabilir.

Genel olarak psikolojik olarak sıkışmış, baskı altında kalmış bir ruh hali içinde olma potansiyelinize karşı mümkün oldukça ibadet, meditasyon gibi ruhsal alanlara yoğunlaşmanızı, kutsal mekanları ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Bu yıl hayatınızdaki zor seçimleri ve derin dönüşümleri Jüpiter belirleyecek. Bunlara direnmek ya da korkmak yerine gerçek büyümenin zor zamanlarda olduğunun, güzel kapıların da bunun sonucunda açıldığının farkında olun, lütfen🙏💞

#vedikastrologebrucinek #vedikastroloji #hintastrolog #astroloji #jupitergantanda

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir