Kova Dolunayı

12 Ağustos sabahı 04.35’te Kova Burcunun 19 derecesinde zorlu bir Dolunay gerçekleşiyor. Gökyüzü kısıtlayıcı, sorumluluk arttırıcı, tahammül gerektiren günlere işaret ediyor. Kendini çok önemseyen biraz da ben merkezli düşünce biçiminden, içindeki harikuladeliği bulup onu herkesin iyiliğine sunmaya doğru yani duygulardan akla doğru bir akış var.

kova dolunayı

Bu enerjiler bize ilişkiler ve sosyal çevremizde zorlanma getirebilir. Tahmin etmediğimiz sürpriz ama gerilimli durumlara yakalanabiliriz. Bu durumdan da yine sıra dışı akıl ve yöntemlerle çıkabileceğiz. Göksel kombinasyonlar bunu destekliyor. Detaycı, organize ve uzun vadeli prensiplerden vazgeçmemek gerekiyor.

Genel olarak isyan, hak arayışı ve daha özgür bir yaşam için mücadele ediyor olacağız. Birbirimizi farklılıklarımızla kabul etmek ve yeniden sevebilmek konusu yükselen üstündeki Venüs’ün yardımıyla halledilebilir duruyor. Kapıyı çalan deneyimlerin Ay Düğümleri etkisiyle kadersel etkiler taşıdığını da söylemek gerek. Bu yüzden yaşamın getirdiklerini sessiz bir kabulden bir adım daha öteye geçirmek onunla birlikte değişip dönüşebilmeyi de göze almak gerekiyor. Ülke Haritası üzerinde yoğun bir Neptün etkisi var.

Borç, ödeme, kredi, faiz vs. konularında zorlanmalar devam ettiği gibi, gerçekçi olmayan adımlar, ya da finansal konularda skandallar ve bunların üstünün örtülmesi gibi olaylar durumlar gelişebilir. Dolunay kalp, damar, kan dolaşımı problemlerine karşı hassas enerjiler içeriyor. Umarım hepimiz için en iyi olasılıklar gerçekleşir. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x