Balık Dolunayı

21 Eylül sabahı saat 3 sularında Balık Burcunun 28 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Başak enerjisiyle titizlikle çalışan, düzen arayan emekçi halimize bir de Balığın gözlerinden yani manevi boyuttan bakacağız. Neptün’ün de eşlik edeceği dolunay merhamet ve şefkat duygularını arttırırken, Plüton vasıtasıyla da ruhsal boyutta güçlenmeye ve dönüşmeye işaret ediyor.

Balık Dolunayı

Neptün sadece duygusal değil fiziksel hassasiyetleri de ortaya çıkarır.  Ayaklar, bağışıklık sistemi, kimyasallar, bağımlılıklar, unutkanlık, gerçeklerden kaçma eğilimlerine karşı dikkatli olmak gerekir. Yanı sıra yaratıcı enerjiler ve spiritüel enerjiler devrede olduğundan sanatsal ve dinsel alanda daha faal olabiliriz.

Parasal dalgalanmalar ve bunların sonucu olarak bazı kısıtlanma ve sıkışmalar yaşanabilir. İlişkilerde ve ortak girişimlerde yenilenmeler, farklı çözümler, fikirler ve yapılanmalar olabilir. Hukuksal işler, yurtdışı işleri ya da varsa akademik çalışmalarda iyi gelişmeler ve haberler alınabilir. Bu dolunay Scheat sabit yıldızından etki alıyor. Deniz ve havayolu kazaları, maden kazaları, boğulmalar ve sudan gelebilecek tehlikelere açığız.

Tüm olasılıklar bir yana biz Balık enerjisinin herkesi sarmalayan merhametine ve dünyaya çılgın bir sanatçının gözünden bakan vizyonuna talibiz. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir